COD Advanced Warfare 10 FPS Sorunu

BlackBurn81

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle şunu söyleyeyim oyunum korsan ve korsana destek vermediğinizi biliyorum ama ailem bu oyunu almama izin vermez bir oyun için çok fazla diyorlar. :D Bende kesinlikle korsan kullanmak istemem ama yapacak bir şey yok. Neyse sorunuma gelelim. Oyun 10 FPS'nin üzerine çıkmıyor. En fazla 15 oluyor bazen de 3'e 4'e kadar düşüyor. Ekran kartım GTX660, İşlemcim AMD FX 6300 ,8 GB RAM var. Bu kasma saçma değil mi? Üstelik her şey lowda bu FPS değerini alıyorum. Neden böyle?

Oyuna update yaptım az önce ama hiç bir şey değişmedi. Zaten updateden önce oyuna giremiyordum. Ekran kartım da güncel.

45 GB indirmiştim. İnmesi içinde 9 gün bekledim ve oyun bozuk :( Çok kötü oldu şimdi bu. :D Bi 9 gün daha beklemek istemiyorum. Sonra başka sürümünü indiririm o zaman. Yardımların için teşekkürler. Bu arada eğer sorunun çözümünü bilen arkadaşlar varsa lütfen yazsın.

45 GB indirmiştim. İnmesi içinde 9 gün bekledim ve oyun bozuk :( Çok kötü oldu şimdi bu. :D Bi 9 gün daha beklemek istemiyorum. Sonra başka sürümünü indiririm o zaman. Yardımların için teşekkürler. Bu arada eğer sorunun çözümünü bilen arkadaşlar varsa lütfen yazsın.
Blackbox sürüm 25 GB Orijinal olmayınca böyle sorunlar normal.

Nefret ediyorum korsandan. Param olsa düşünmeden alacağım. :( YouTube'dan para kazanıyorum. Eğer iyi bir miktar kazanabilirsem istediğim oyunları orijinal almayı düşünüyorum. İnşallah YouTube'dan kazanabilirim. Yardımlarınız için teşekkürler tekrardan.

Nefret ediyorum korsandan. Param olsa düşünmeden alacağım. :( YouTube'dan para kazanıyorum. Eğer iyi bir miktar kazanabilirsem istediğim oyunları orijinal almayı düşünüyorum. İnşallah YouTube'dan kazanabilirim. Yardımlarınız için teşekkürler tekrardan.
1 sene sonra yarı fiyatından da aşağı düşecek. Ghosts'u daha yeni 34 TL'ye aldım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı