CoD Advanced Warfare IDXGISwapChain Hatası Veriyor

Oyunun bütünlüģünü doģrula. Ekran kartı sürünü kaldırıp dene bir, bakalım hata vericek mi? Aynısı bana oluyordu islemci sıcaklıģından olabilir ve ya ekran kartı. Aklıma geldikçe yazarım.

Oyunun bütünlüģünü doģrula. Ekran kartı sürünü kaldırıp dene bir, bakalım hata vericek mi? Aynısı bana oluyordu islemci sıcaklıģından olabilir ve ya ekran kartı. Aklıma geldikçe yazarım.
İlgin için teşekkürler. Dün oyun bütünlüğünü doğruladım, olmadı. Sürücüyü kaldırıp denemiştim, olmadı. Sıcaklığa bakarım.

Masaüstündeki simgeye de Steam'deki simgeye de sağ tıkladım öyle bir seçenek göremedim.

Hocam Steam üzerinden oyunun üzerine sağ tıklayıp özelliklere tıklayıp yerel dosyalar kısmından yerel dosyaları görüntüleye bastığınız zaman açılan pencerede yaklaşıp 1000-2000 adet dosya var yukardan tür seçeneğine tıklayın ya en altta yada en üstte ''s1_mp64_ship'' adlı bir dosya var onu yönetici olarak çalıştırdığınız zaman direk Multiplayer modu açılıyor deniyorum şimdi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı