CoD Black Ops 1 FPS arttırma

İşletim sistemi
Windows 10

Deschamps_18

Hectopat
Bugün Black Ops 1 satın aldım sistemimin kaldırmayacağını biliyorudum fakat denemek istedim. Zombi moduna girdim (favori) yaklaşık 30 FPS aldım en düşükte 720p de. YouTube'dan baktığım kadarıyla Config ayarlarını değiştirıyorlar sizce en iyi performans ayarı hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün Black Ops 1 satın aldım sistemimin kaldırmayacağını biliyorudum fakat denemek istedim. Zombi moduna girdim (favori) yaklaşık 30 FPS aldım en düşükte 720p de. YouTube'dan baktığım kadarıyla Config ayarlarını değiştirıyorlar sizce en iyi performans ayarı hangisi?

Config ayarları yerine az miktarda OC denemek daha mantıklı olabilir. Config ayarlarını değiştirmek oyunu çok bozabiliyor kaplamalar falan yok oluyor bazen.

Sistem? FPS'i arttırmak için çözünürlüğü ve kalite detayları olabildiğince düşük tutun.

Intel Core Duo 4300.
4 GB RAM.
GeForce 210.
Config ayarları yerine az miktarda OC denemek daha mantıklı olabilir. Config ayarlarını değiştirmek oyunu çok bozabiliyor kaplamalar falan yok oluyor bazen.

Benim kalitede takıntım yok 60 FPS oynayayım yeter gibi bir moodum var şu an :D

Sisteminiz kötü. Dediğim gibi çözünürlüğü ve kalite ayarlarını olabildiğince düşükte tutun. 6-7 FPS fazla alsanız kafi.

Anlayamadığım şey ben çözünürlülüğü düşürdüğüm zaman tüplü monitör oluyor çözünürlüğülü düşürüp ekran yine aynı kalsa olur mu sizce.

Anlayamadığım şey ben çözünürlülüğü düşürdüğüm zaman tüplü monitör oluyor çözünürlüğülü düşürüp ekran yine aynı kalsa olur mu sizce.

Bu arada bu bilgileri bilmiyorum bugün daha yeni PC aldım normalde konsolcuyum ben :D (internetten sipariş ettim)

Çözünürlüğü düşürürseniz görüntü bozulur bunun kaçarı yok 720p en düşükte 30 FPS alıyorsanız pek bir zevk alamazsınız 2 saat sınırını geçmeden iade etmeye çalışın.

Çözünürlüğü düşürürseniz görüntü bozulur bunun kaçarı yok 720p en düşükte 30 FPS alıyorsanız pek bir zevk alamazsınız 2 saat sınırını geçmeden iade etmeye çalışın.

Hocam PC sipariş ettim PC gelene kadar oyun alıp oynayayım dedim.
Yoksa bende biliyorum kasacağını oyunun.
Çözünürlüğü düşürünce monitörünüz mü değişiyor? Nasıl tüplü monitör oluyor? Çözünürlüğü düşürürseniz görüntü kalitesi olarak bir kayba uğrayacağınız kesin. Fakat FPS'e olumlu yönde katkısı olacaktır.

Ekranın köşeleri değişiyor o anlamda söyledim : D
Oyun içi ayarlar bu şekilde.

shot0001.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı