Çözüldü CoD Black Ops 1 kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7

Gasmask

Picopat
Oyunu daha önce FPS dropları ile bitirdim, rahatsız edecek kadar fazla drop yemiyordum. Nadir oluyordu. Bugün tekrar yükledim ve oyun kasıyor, en düşük ayarlarda bile.
Sistem: Windows 7 Ultimate (32-Bit)
AMD ahtlon II X2 245 işlemci (2.90 GHz)
4 GB RAM.
ATI Radeon HD 4600 series ekran kartı.
DirectX sürümü: 11.
Anakart: Gigabyte GA-MA770T-ES3.
BIOS: Award modular BIOS v6.00PG.
Monitör: Acer P195HQ (1366X768-60Hz)

Call of Duty Black Ops sistem gereksinimleri​

Call of Duty Black Ops’un PC’de ihtiyaç duyduğu minimum sistem gereksinimleri şu şekilde;

İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 veya üzeri.

İşlemci: Intel Pentium IV 3.0 GHz. ya da AMD Athlon 64 3200 veya daha iyisi.

Ram: 1 GB / Depolama: 12 GB Boş Alan.

Ekran Kartı: NVidia GeForce 6600GT ya da ATI Radeon 1600XT veya daha iyisi. DirectX 9.0c uyumlu en az 256 MB ekran kartı veya üzeri.

DirectX: DirectX 9.0c veya daha yeni sürümler.
Oyunda optimizasyon sıkıntısı var yapabileceğim bir şey yok ben 800x600 Low rahat oynadım.
Virüs olabilir bilgisayarı yoruyordur.

Aklıma başka bir şey gelmedi.
Videodaki yöntemi deneyeceğim olursa linkini atacağım.
Kasmalar azaldı, işte videonun linki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Çözüm
Activision bize bu oyunda şaka yapmak istemiş galiba. 1660'lı sistemde atılan videodaki çözümü uygulayıp üstüne bir de en düşük ayarlarda Anti-Alising kapalı oynamaya çalışıyorum, yok oyun bana mısın demiyor kasmaya devam ediyor, hadi sabrettim 1-2 saat böyle oynadım oyunu kaydedip çıktım ve geri girdiğimde Save'lerim yoktu. Gerçekten güzel şakaymış Activision taktir ettim

Geri
Yukarı