CoD: Black Ops Cold War İlk Günden Rekor Kırdı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Call of Duty Black Ops Cold War

Call of Duty Black Ops Cold War ilk günden serinin diğer oyunlarını geride bırakmayı başardı. 13 Kasım tarihinde satışa sunulan ve Soğuk Savaş temasıyla ön plana çıkan Call of Duty Black Ops Cold War, ilk günden büyük bir başarıya imza attı. Treyarch ve Raven Software tarafından geliştirilen yapımın, ilk gün satışlarıyla firmanın diğer oyunlarını geride […]

Devamı: CoD: Black Ops Cold War İlk Günden Rekor Kırdı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Cidden güzel oyun olmuş. En azından ilk defa diyalog kurduğumuz bir Call of Duty oyunu da gördük.
Call of Duty serilerinde Raven'ı gördükten sonra her oyunu iyi oluyor.

İnternette gördüğüm 10 kişiden 9’u oyunu hiç beğenmemiş. 5 yıllık oyun motoru, kötü grafikler, kötü Multiplayer... Tek iyi yanı zombi kısmıymış. Birisi şöyle özetlemişti hatta:” MW2 haritalarında 1980 silahlarıyla BO1”. Modern Warfare’iniz varsa almaya hiç değmez, sadece zombi kısmı ve hikaye modu için belki. Trabzon kısmı da 5 dakika sürüyormuş zaten. Ben multipaler için Modern Warfare almıştım, maç bulamayacak kadar oyuncusu azalana kadar da Cold War almam.

Oyun çok Modern Warfare'ye benziyor ismin de cold war yazmasa Modern Warfare sanardım.

Modern Warfare'in üzerinizde bıraktığı etkiden eser yok. Oyun diğer Black Ops oyunlarına göre başarılı olabilir ama MW gerçekten oynanış olarak çıtayı öyle bir yere taşımış ki, animasyonları silahların atış hissi seslerin kalitesi falan derken kopamıyorsunuz. Değil Cold War diğer fps oyunlarını oynamaz oldum. Cold War'ın betasına hiç ısınamadım, gerisin geri döndüm Modern Warfare'a. @Frik reise aynen katılıyorum. 8-10 kişilik bir grubumuz var bu oyunu oynayan, herkes aynı görüşte. Online lobbyleri boşalana kadar oynarız biz bu oyunu dedik bıraktık Cold War'u kendi haline :D

Yeni konular

Geri
Yukarı