CoD: Black Ops Cold War Oynanış Videosu Sızdırıldı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Call of Duty Black Ops Cold War oynanış videosu

Call of Duty Black Ops Cold War’un çoklu oyuncu moduna ait olan oynanış videosu sızdırıldı. Call of Duty Black Ops Cold War için geri sayım devam ederken, bugün ise oyunun merak edilen oynanış videosu sızdırıldı. Sızdırılan Call of Duty Black Ops Cold War oynanış videosu ile oyunun grafikleri ve bazı oynanış mekaniklerini gözler önüne serildi. […]

Devamı: CoD: Black Ops Cold War Oynanış Videosu Sızdırıldı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Oyun bu şekilde gözükecek ise hayal kırıklığı kesinlikle. Modern Warfare yanından geçemez. MW vuruş hissi animasyonları kesinlikle çok güzel ama bu anime den çıkmış gibi.

Oyun bu şekilde gözükecek ise hayal kırıklığı kesinlikle. Modern Warfare yanından geçemez. MW vuruş hissi animasyonları kesinlikle çok güzel ama bu anime den çıkmış gibi.
Ben gerçek olduğunu sanmıyorum. Gerçek ise eğer bende Nvidia tarafından RTX'in kapasitesini göstermek için bilerek kısılması istenmiş olabilir diye düşünüyorum.

Ben gerçek olduğunu sanmıyorum. Gerçek ise eğer bende Nvidia tarafından RTX'in kapasitesini göstermek için bilerek kısılması istenmiş olabilir diye düşünüyorum.
Resmi fragmanın son kısımlarında çöl bölümünün oynanışı vardı oyun baya iyi gözüküyordu dediğiniz gibi sahte olabilir.

Oyun Modern Warfare 2019 gibi olacak diye beklerken bildiğin Black Ops 4 gibi olmuş, yani öyle gözüküyor. Tıpkı BO4 deki gibi vuruş hissi boş, mermiler dümdüz gidiyor. Artık tamamen MW 2019 daki oyun motoruna döndüler diye düşünüyordum.

Oyun Modern Warfare 2019 gibi olacak diye beklerken bildiğin Black Ops 4 gibi olmuş, yani öyle gözüküyor. Tıpkı BO4 deki gibi vuruş hissi boş, mermiler dümdüz gidiyor. Artık tamamen MW 2019 daki oyun motoruna döndüler diye düşünüyordum.
Böyle bir hata yaptılar ise bence büyük saçmalık olur. Şuan ki hali "bence" kesinlikle muazzam hissettiriyor. Tabi ki eksikler var ama benim oynadığım en keyifli oynanış mekaniklerine sahip FPS oyunu olabilir.

Yeni oyun güzel fakat Modern Warfare yerini bayaa sağlamlaştırdı. Hem Warzone modunun ücretsiz olması hem de uzun zamandır oyuncuların Modern Warfare serisinden oyun beklemesinden dolayı ses getirdi ve büyük bir kitlesi mevcut. İnsanlar hesabını geliştirebilmek için uzun zamanlarını ve paralarını harcıyor. 1 yılda tekrardan yeni oyun çıkıyor ve başa sarıyordu. Fakat Modern Warfare ile bunun olacağını sanmıyorum. Modern Warfare oyuncu kitlesinin büyük bir kısmı cold war serisine geçeceğini düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı