COD Black Ops Türkçe yama nereden indirilir?

SinekTV

Hectopat
Oyunu Steam'den oynuyorum ve Türkçe yama kurmadan başlamak istemiyorum. Türkçe yamayı nereden indirip kurabilirim? Yalnızca zombi ve single player modunu oynayacağım, Türkçe yamadan dolayı banlanma riskim var mıdır?

1643414005129.png

Eki Görüntüle 1286701
Umarım bu uyarı yalnızca multiplayer oynayanlaradır. Single playerda Türkçe yama kullandığım için banlanmam çok osuruktan bir sebep olur.

Türkçe yamayı kurup kullanan ya da bu konu hakkında detaylı bilgiye sahip birisi var mı?

Umarım bu uyarı yalnızca multiplayer oynayanlaradır. Single Player'da Türkçe yama kullandığım için banlanmam çok osuruktan bir sebep olur.

Türkçe yamayı kurup kullanan ya da bu konu hakkında detaylı bilgiye sahip birisi var mı?

Tüm Steam hesabınız banlansa peki :D

Aradan geçen 6 yıl sonra nostalji yapmak istemiştim, diyecek bir şey bulamıyorum. 10 yıllık oyunun fiyatını 100 lira yapıp indirimde 50 TL'ye düşüren Activision şaşırtmıyor. İade ediyorum.

İade etme crack oyna zaten parasını vermişsin oyunu bitirince iade et.

İade etme crack oyna zaten parasını vermişsin oyunu bitirince iade et.
Oyunu iade edebilmem için iki saatten az oynama sürem olması gerekiyor. Hikayenin iki saatten önce biteceğini sanmıyorum. Bitirilebiliyorsa da speed run kafasında oynamam lazım olur ve hikayeden bir şey anlamam. Activision'a olan saygım bitti.

Tüm Steam hesabınız banlansa peki :D

Öyle bir şey olmaz.

Umarım bu uyarı yalnızca multiplayer oynayanlaradır. Single Player'da Türkçe yama kullandığım için banlanmam çok osuruktan bir sebep olur.

Sadece multiden ban yersiniz oda girerseniz.

Geri
Yukarı