CoD: Cold War alınır mı?

Alınır. Lakin VPN açıp Rusya üzerinden satın alın. Çok daha ucuza geliyor.

Dipçe: Oyunu Rusya'dan aldığınızda herhangi bir sorun olmuyor. Ben bu şekilde 390₺'lik COD MW'yi 180₺'ye satın alıp sorunsuz kullanmıştım.

Dipçe2: VPN'i sadece oyunu satın alırken kullanmanız lazım. Sonrasında oynama için VPN gerekmiyor. AVG VPN'i tavsiye ederim. 7 günlük ücretsiz kullanım sunuyor.
Hocam nasıl öyle oyun alınıyor? Karttan TL'mi çekiyor?

Alınır. Lakin VPN açıp Rusya üzerinden satın alın. Çok daha ucuza geliyor.

Dipçe: Oyunu Rusya'dan aldığınızda herhangi bir sorun olmuyor. Ben bu şekilde 390₺'lik CoD Mw'yi 180₺'ye satın alıp sorunsuz kullanmıştım.

Dipçe2: VPN'i sadece oyunu satın alırken kullanmanız lazım. Sonrasında oynama için VPN gerekmiyor. AVG VPN'i tavsiye ederim. 7 günlük ücretsiz kullanım sunuyor.

Hocam kesinlikle katılıyorum bende GTA 5 almıştım :)
Bu arada @RecepBaltaş'ıSevenİnsan buradaymış kendisine selamlar.

Hocam nasıl öyle oyun alınıyor? Karttan TL'mi çekiyor?
VPN ile Rusya'ya bağlanıp Blizzard'ın sitesine girip oyunu Ruble ile satın alın.

Evet Rus Ruble'sinin o günkü kuruna göre TL olarak çekiyor.
Ha korsan ha VPN. İkisi de illegal.
Oyunun satış fiyatı 60 Euro. Bizim paramızın değeri olmadığı için 550₺ ödüyoruz.
VPN açıp Ruble olarak ödediğimiz zaman Blizzard'ın belirlediği Ruble fiyatı üzerinden oyunu satın alıyoruz. Ancak Rus Rublesi'yle aldığımızda Ruble'nin değeri bizim paramıza göre daha düşük olduğundan biz daha az ödüyoruz. Kısacası adamların yaptıkları oyunun hakkını ödüyoruz. Yani korsanlık bir durum yok.

Dipçe: Oyunu bahsettiğim şekilde alırsanız 280₺'ye geliyor.

Son düzenleme:
VPN ile Rusya'ya bağlanıp öyle Blizzard'ın sitesi girip oyunu ruble ile satın alın.

Evet Rus ruble'sinin o günkü kuruna göre TL olarak çekiyor.

Oyunun satış fiyatı 60 Euro. Bizim paramızın değeri olmadığı için 550₺ ödüyoruz.
VPN açıp ruble olarak ödediğimiz zaman yine ruble kuru üzerinden oyunu satın alıyoruz. Ancak Rus Rublesi'yle aldığımızda Ruble'nin değeri bizim paramıza göre daha düşük olduğundan biz daha az ödüyoruz. Kısacası adamların yaptıkları oyunun hakkını ödüyoruz. Yani korsanlık bir durum yok.

Hocam doğru dediniz bizim ne farkımız var Amerika'da Rusya'da yaşayan insanlardan :D.

Ben GTA 5 40TL aldım aldıktan 1 gün sonra 40 TL düştü :(

Call of Duty aldım bu yıl Ruble ile. Klan olarak oynarız Warzone ve Hardcore Search&Destroy modlarını. Müşteriyi bu kadar umursamayan, mağdur eden bir firma görmedik.
Pubg, R6 Siege, Bf serileri de oynarız. Oyun sorunlu. Saçma sapan GB'larca update oluyor sürekli. Türkiye'ye özgü müdür nedir 30-40 GB update var mesela, oyun sana 200-300 KB download veriyor. Bilgisayarını açık bırakacaksın, oyun sana bir ara hız veriyor. Bazen internet seçiyor. Search&Destroy'da oyuna başlarken packet loss olursa oyuna başlıyorsun ama siyah ekranda kalıyorsun. Bir sonraki roundda düzeliyor tabi yine packet loss olmazsa. Nvidia filtreleri, gforce yer paylaşımını veya shadow playi açarsan oyun search&destroy oynarken crash verebiliyor (dev error 6068 hatası).
Bilgisayarındaki hile yazılımıyla alakasız bir programdan dolayı ban yiyebiliyorsun. Benim bilgisayarımda her program orjinal. Internet Download Manager bile. O halde bir hafta shadow ban yedim. Pingi yüksek bir servera atıyor. Senin gibi şüpheli veya raporlananlarla aynı maçta oluyorsunuz. Şampiyonlar ligi orası. Çok iyi oynayıp çok fazla raporlandığın için de ordasın, gerçekten hile yapan da orda, sık sık dns değiştiriyorsun diye de ordasın. Benim aklıma gelen bilgisayarımda DNS jumper programı var. Belki ondan ötürüdür.
Ama müşteriyi mağdur eden bir anlayış.
Konsolcular ile aynı maça girebiliyorsun. Warzone'da sadece PC oyuncularıyla oynayabiliyorsun ama search&destroyda seçme şansın yok. Konsolcuların otomatik nişan alması çok iyi ve ardından sana kilitlenmesi (sağ sol yap nafile, aimbot gibi) ayrı bir rezalet. Arkadaş bilgisayarına joypad taktı. Oyuna öyle girdi. Çocuk oyuncağı adam vurmak dedi. Konsolcuları eğlendirmek, serverları boş kalmasın diye varız sanki.
Oyunu hakkıyla oynadığım için bu tür eksilerini biliyorum ve rekabetçi bir oyun tarzınız varsa bu haksızlıklara alışın derim.
Activision'un oyun politikasını zaten sevmiyordum, oyunsuzluktan klan olarak alma kararı aldık.
Bir önceki Battle Royale oyunlarındaki yalanı herkes unuttu sanırım. Black Ops 4 Blackout oyununun kapalı ve herkese açık betasında server tick rate 60 idi. Activision yetkilileri ileride güncelleme ile server tick rate değerini 120 HZ civarına çıkaracağız diyorlardı. Oyun çıktı, oyuncular bir baktılar server tick rate 24 HZ civarı.
Sahtekar bir firma olduğunu bilerek, beklentiye göre değil şu an ne verebildiğine odaklanarak almalısınız bu firmanın oyunlarını.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı