CoD Cold War'u rubble ile almak

Okan17

Hectopat
Arkadaşlar Cold War'i rubble ile alsam ban yer miyim hesap blocklanir mi kullanan tavsiye eden var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Call of Duty: Modern Warfare 2019'u birçok alan kişi öyle almıştı. Hala duruyor hesapları fakat bu durumu düzenlettiklerini duydum. Artık seçilen ülkeden kayıtlı kredi/banka kartı destekliyor. Yani TR'de sahip olduğunuz kart yerine RU'dan alınan kayıtlı bir kart olması gerekiyor. Satın alım sırasında uyarı veriyor bu konu hakkında da ayrıca fakat alan ya da yapan var mıdır bilgim yok.

Call of Duty: Modern Warfare 2019'u birçok alan kişi öyle almıştı. Hala duruyor hesapları fakat bu durumu düzenlettiklerini duydum. Artık seçilen ülkeden kayıtlı kredi/banka kartı destekliyor. Yani TR'de sahip olduğunuz kart yerine Ru'dan alınan kayıtlı bir kart olması gerekiyor. Satın alım sırasında uyarı veriyor bu konu hakkında da ayrıca fakat alan ya da yapan var mıdır bilgim yok.

Peki ban riski var mı?

Peki ban riski var mı?
Daha banlananı duymadım/görmedim ben şahsen. Ayrıca riski var mı yok mu onu da bilmiyorum. Birkaç yıldır Ruble ile alan arkadaşlarım halen MW oynuyorlar normal bir şekilde uyarı, uzaklaştırma/banlama vs. durumu yaşamadılar.

Bu konudaki son mesajlara göz atabilirsiniz yardımcı olabilmek adına gezinirken buldum. Dediğim gibi ya bölgesel kart sistemi ile yapıyorlar artık ya da çift ücret çekimi gibi bir durum söz konusu. Satın alma ekranında kart bilginizi girdikten sonra herhangi bir uyarı hata atmıyor ise halen kullanılabilen bir açıktır.

Daha banlananı duymadım/görmedim ben şahsen. Ayrıca riski var mı yok mu onu da bilmiyorum. Birkaç yıldır ruble ile alan arkadaşlarım halen MW oynuyorlar normal bir şekilde uyarı, uzaklaştırma/banlama vs. durumu yaşamadılar.

Bu konudaki son mesajlara göz atabilirsiniz yardımcı olabilmek adına gezinirken buldum. Dediğim gibi ya bölgesel kart sistemi ile yapıyorlar artık ya da çift ücret çekimi gibi bir durum söz konusu. Satın alma ekranında kart bilginizi girdikten sonra herhangi bir uyarı hata atmıyor ise halen kullanılabilen bir açıktır.

Bir türlü ödemeyi yapamadim. Ödeme secenegi gelmiyor.

Geri
Yukarı