CoD Ghosts Season Pass

itsAtaken

Kilopat
Arkadaşlar Ps3'e Ghosts almak istiyorum. Black Ops 2 yi Bilgisayarda uzun zaman oynadım ve ek harita paketlerinin çok gereksiz olduğuna karar verdim. Bana şimdi sadece Ghosts lazım, yani sade oyun. bunu Ps Store'dan alabiliyor muyuz ? Ben bulamadım, yeniyim de zaten. Bir de Season Pass gördüm. 115 Tl idi sanırım. Bunun içinde ek harita paketleri var, bu kadarını biliyorum, eğer içinde oyun'da varsa bunu alıcam. Sorunum da budur aslıda,

Season Pass paketinde oyunun kendisi var mı ? ( Oyunlar hakkında bilgim yok, konsolum da yeni. )Ek haritalar ve oyun olan, Gold mu oluyor ? Benim bildiğim Season pass'te oyun ve haritalar, Gold'ta ise kıyafetler, silahlar,haritalar vb.. Ama sanırım çok yanlış biliyorum.

Son olarak, Oyuna sahip olanlardan bir isteğim, Paketlere gerçekten gerek var mı ? Yoksa Bo 2 'de olduğu gibi fazla gerekliliği yok mu ?

Eğer Store'da oyunun kendisi yok ise, nereden bulabilirim ? Nereyi önerirsiniz ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı