CoD Modern Warfare 2 (2009) alınır mı?

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Oyun 49 TL. Zam yeme ihtimaline karşı indirim falan beklemek istemiyorum aslında. Bu fiyatına değecek bir oyun mu? Call of Duty serisi hayranı bir insanım.

Alınır oynanır ama MP çok aktif değil gibi. Sırf kütüphanede kalsın diye bile alınır ama dediğim gibi Campaign ve SpecOps ne kadar götürür bilemiyorum. Custom MP sunucuları da varsa çok uzun süre götürür ama eğer yoksa çok oynanılmaz.

Alınır oynanır ama MP çok aktif değil gibi. Sırf kütüphanede kalsın diye bile alınır ama dediğim gibi Campaign ve SpecOps ne kadar götürür bilemiyorum. Custom MP sunucuları da varsa çok uzun süre götürür ama eğer yoksa çok oynanılmaz.
Hikayesi için alacağım daha çok.

Hikayesi için alacağım daha çok.
O zaman sıkıntı yok hocam. Alın gitsin. Zaten çok bi' indirim yemiyor. 10-15₺ için beklemeye değer mi bilemem. Hikayesini ortalama 5-6 saate bitirirsiniz gibime geliyor (zorluğa da bağlı biraz) SpecOps'lar da iyi. Arkadaşınız varsa 2 kişilik görevleri de yapın. Onun dışında kütüphanede bile kalması yeter.
Alınır, remastered daha güzel ama bu hali de sarıyor.
Hocam bütçesi ve sistemi yeterse alabilir bence de. Ama o pahalı bayağı. O yüzden bilemiyorum. Dediğiniz gibi remastered'ın atmosferi daha güzel. Daha gerçekçi ve oynanabilir ama 2009 hali bambaşka.

O zaman sıkıntı yok hocam. Alın gitsin. Zaten çok bi' indirim yemiyor. 10-15₺ için beklemeye değer mi bilemem. Hikayesini ortalama 5-6 saate bitirirsiniz gibime geliyor (zorluğa da bağlı biraz) SpecOps'lar da iyi. Arkadaşınız varsa 2 kişilik görevleri de yapın. Onun dışında kütüphanede bile kalması yeter.

Hocam bütçesi ve sistemi yeterse alabilir bence de. Ama o pahalı bayağı. O yüzden bilemiyorum. Dediğiniz gibi remastered'ın atmosferi daha güzel. Daha gerçekçi ve oynanabilir ama 2009 hali bambaşka.
Sistem yetiyor zaten ancak arada 100 TL fark var yanlış hatırlamıyorsam. Alabilsem grafiğe önem veren biriyim onu alırdım direkt.

O zaman sıkıntı yok hocam. Alın gitsin. Zaten çok bi' indirim yemiyor. 10-15₺ için beklemeye değer mi bilemem. Hikayesini ortalama 5-6 saate bitirirsiniz gibime geliyor (zorluğa da bağlı biraz) Spec Ops'lar da iyi. Arkadaşınız varsa 2 kişilik görevleri de yapın. Onun dışında kütüphanede bile kalması yeter.

Hocam bütçesi ve sistemi yeterse alabilir bence de. Ama o pahalı bayağı. O yüzden bilemiyorum. Dediğiniz gibi Remastered'ın atmosferi daha güzel. Daha gerçekçi ve oynanabilir ama 2009 hali bambaşka.

Normali Steam'de 49tl, Remastered Battle.nette 199 lira. Bence uçuk bir fark yok, Steam'de satılıyor olsa ikisi de 49 lira olacakmış sanırım, ikisi de Battle.net üzerinde 19 dolar görünüyor.

Oyun 49 TL. Zam yeme ihtimaline karşı indirim falan beklemek istemiyorum aslında. Bu fiyatına değecek bir oyun mu? Call of Duty serisi hayranı bir insanım.

CoD serisi hayranının bu oyunu oynamamış olması tuhaf fakat bu oyun günümüzdeki çoğu oyundan bile çok daha zevkli.

Alınır, Remastered daha güzel ama bu hali de sarıyor.

Sadece CoD 4 MW'nin Remastered'ı var diye biliyorum.

Normali Steam'de 49tl, Remastered Battle.nette 199 lira. Bence uçuk bir fark yok, Steam'de satılıyor olsa ikisi de 49 lira olacakmış sanırım, ikisi de Battle.net üzerinde 19 dolar görünüyor.
Yav hocam şu şans kimde var
Screenshot_20231009_192214.jpg
Screenshot_20231009_192200.jpg

48,89 TL oluyor hesapta 11 kuruş eksik 😀
Üstelik tabancayı normalden 1 TL fazlaya koydum üstündeki sticker'lar dan biri alır veya artar diye.

CoD serisi hayranının bu oyunu oynamamış olması tuhaf fakat bu oyun günümüzdeki çoğu oyundan bile çok daha zevkli.
Çok hoşuma gidiyor oyunları ama alacak param genelde hiç olmadı olsa da hep başka şeyler aldım pişman oldum. Sadece Warzone 2.0 oynadım onda da oyunun her şeyde oyundan atması sinirimle oynadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı