CoD Modern Warfare online banı yüzünden hikaye modu da ban yedi

alisavage

Femtopat
Daha fazla  
Hesabım Warzone'dan banlı. Oyuna girdiğimde direkt bu hesap banlı diyor. Hikaye moduna 300 lira para bayıldım onu da oynatmıyor. Oyunun ekranına erişemiyorum bir fikri olan var mı?

Warzone'de hangi sebepten dolayı banlanmıştınız?

shadow ban sanırsam neden banlandığımı ben de bilmiyorum ancak hile kullanmadığıma eminim. oyunun ayarları da böyle ilk ekranda kalıyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2023-06-27_184619056.png
    resim_2023-06-27_184619056.png
    52,6 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    770,8 KB · Görüntüleme: 28
"Orjinal oyun alınız."
🤣

Evet DVD ile kenara koyup 10 yıl sonra oynayabileceğim bir oyunu almak mantıklı ve internettekini, haklı haksız, bu yüzden almak mantıksız. Parasını verdiğin şeye sahip olamadığını fark etmek çok üzücü, 4-5 yıl sonra bunları standart hale getirecekler, kendi beceriksizliklerinden kodlamadaki gibi duruyor.

Bazı banlar kalıcı bazıları geçici, bak bakalım neden yemişsin.

"orijinal oyun alınız."
🤣

Evet DVD ile kenara koyup 10 yıl sonra oynayabileceğim bir oyunu almak mantıklı ve internettekini, haklı haksız, bu yüzden almak mantıksız. Parasını verdiğin şeye sahip olamadığını fark etmek çok üzücü, 4-5 yıl sonra bunları standart hale getirecekler, kendi beceriksizliklerinden kodlamadaki gibi duruyor.

Bazı banlar kalıcı bazıları geçici, bak bakalım neden yemişsin.

Hocam ben de kutu oyunlarını daha çoks seviyorum odamdaki kitaplıkta saklamayı lakin fiyatlar çok pahalı.

Hocam ben de kutu oyunlarını daha çoks seviyorum odamdaki kitaplıkta saklamayı lakin fiyatlar çok pahalı.
Çoğu oyunu o şekilde satmamalarının sebebi fiyatları değil zaten, bu kontrol etme gücünü kaybetmemek.

"Sen bir hata yapmadın, bug oldu, elindeki oyunu kullanılamaz hale getirdim, kanıtlayamadın, git bir daha al banane, tekrar DVD mi basıp yollayacağım bir daha sana?" kulağa hoş geliyor değil mi düşünce.

Bak bakalım, belki kısa süreli bir bandır, bug sebeplidir vs - diyorsun ya bir şey yapmadım.

Neden banlandığımı öğrenemiyorum ki. Öğrenmek için Activision'a Battle.net hesabımla girmem gerekiyor ama buradaki ekran görüntüsünü veriyor ekrana.
Çoğu oyunu o şekilde satmamalarının sebebi fiyatları değil zaten, bu kontrol etme gücünü kaybetmemek.

"Sen bir hata yapmadın, bug oldu, elindeki oyunu kullanılamaz hale getirdim, kanıtlayamadın, git bir daha al banane, tekrar DVD mi basıp yollayacağım bir daha sana?" kulağa hoş geliyor değil mi düşünce.

Bak bakalım, belki kısa süreli bir bandır, bug sebeplidir vs - diyorsun ya bir şey yapmadım.

Adamların support kısmına bile giremiyorsun ki :D

Yeni konular

Geri
Yukarı