CoD Modern Warfare vs Black Ops Cold War

Kutay Can

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ikisi de indirimde şu anda birini alacağım. Hem hikaye hem de Online akmak istiyorum uzun süre Online oynamak istiyorum. Hangisi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum selamlar.Hayatımı CoDa vermiş birisi olarak önce şunu söyleyeyim.Sadece online oynayacaksan CW al derim fakat 2 oyunun da bu zamanlar indirime girme sebebi 3 ay sonra yeni oyunun çıkacak olması.Evet MW 2019 çok güzeldi fakat multisinde az adam bulursun ayrıca CWde League Play sistemi var,ranked modu yani. Silahlar vs de farklı.CoD her sene çıkan bir oyun,eskisi alınmaz.Çok bütçe sorunun yoksa ikisini de alma,yeni oyunu alırsın 3 ay sonra.

İkisi de iyi değil. İlla birini almak istiyorsan Modern Warfare 2019. Ancak online ağırlıklı oynayacaksan Black Ops Cold War daha iyi bir seçim olur, hem daha güncel hem de oyuna destek hala devam ediyor.

İkisi de iyi değil. İlla birini almak istiyorsan Modern Warfare 2019. Ancak online ağırlıklı oynayacaksan Black Ops Cold War daha iyi bir seçim olur, hem daha güncel hem de oyuna destek hala devam ediyor.
İyi değil diye bir şey yok,oyunun proları bile söylüyr IWden sonraki en iyi oyun diye,her şey grafik değil.

İyi değil diye bir şey yok,oyunun proları bile söylüyr IWden sonraki en iyi oyun diye,her şey grafik değil.
Oyunun prolarının ne söylediği benim umurumda değil açıkçası. Bana göre iki oyun da iyi değil, böyle düşünmemin grafikle de hiçbir alakası yok. Sana da oyunları proların söylediklerine göre değil kendi görüşlerin çerçevesinde değerlendirmeni öneririm.

Oyunun prolarının ne söylediği benim umurumda değil açıkçası. Bana göre iki oyun da iyi değil, böyle düşünmemin grafikle de hiçbir alakası yok. Sana da oyunları proların söylediklerine göre değil kendi görüşlerin çerçevesinde değerlendirmeni öneririm.
Ayrı mesele,bakış açım benim oynama şeklimi de etkiliyor zira bu oyunun turnuvalarına katılıp gelir sağlıyorum.Farklı bir perspektiften bakıyorum.

Geri
Yukarı