COD Modern Warfare ve COD Black Ops Cold War alınır mı?

kozmosxd

Centipat
Daha fazla  
CoD Modern Warfare ve CoD Black Ops Cold War Steam’de indirimde. Sizce parasına değen oyunlar mı? Alınır mı? Bir de CoD WWII varmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen bana göre CW alınmaz. Oynayıb bitirmiş biri olarak söylüyorum. Benim zevkime uygun değil. Sebebi ise o paraya ne oyunlar oynanır.

CoD Modern Warfare ve CoD Black Ops Cold War Steam’de indirimde. Sizce parasına değen oyunlar mı? Alınır mı? Bir de CoD WWII varmış.
SP tarafı gayet tatmin edici her iki oyunun. Fakat süre olarak bayağı bi' kısalar. Taş çatlasa 10 saat sürecek 2 oyuna 700 lira vermek seni zorlamıyorsa alabilirsin. Online tarafı ise oyuncu bakımından kötü sayılmazlar. CW'de 7/24 Nuketown modunda, MW'nin ise Ground Wars modunda anında oyuncu bulduğumu hatırlıyorum.

SP tarafı gayet tatmin edici her iki oyunun. Fakat süre olarak bayağı bi' kısalar. Taş çatlasa 10 saat sürecek 2 oyuna 700 lira vermek seni zorlamıyorsa alabilirsin. Online tarafı ise oyuncu bakımından kötü sayılmazlar. CW'de 7/24 Nuketown modunda, MW'nin ise Ground Wars modunda anında oyuncu bulduğumu hatırlıyorum.
SP ne demek? Oyunlar şuan indirimde zaten o yüzden almayı düşünüyorum. 300 lira civarında.

Black ops 4’ün zombi modunu sevmiştim. Sence CW’yide sever miyim? Eğer onu da oynadıysan tabii. MW konusunda kararsız kaldım.
BO4'ü ve Cold War'ın zombi modunu oynamadım fakat seveceğini düşünüyorum. Treyarch zombi modlarında başarılı işler çıkaran bir firma. Oyunun yorumlarında da gördüğüm kadarıyla zombi modu oldukça sevilmiş oyunun.

Yeni konular

Geri
Yukarı