CoD: MW 2019'u VPN ile ucuza alma

Alırken telefon numarası soruyor mu? Çünkü Rusya ile girersem Rusya tlf ya da Arjantin ile yaparsam Arjantin tlf soruyor. Her ikisi için de yeni hesap olusturdum. Arjantin 30 lira daha ucuza geliyor ama herkes Rusya ile alıyor. Hangisi daha güvenilir?Sonra tlf sorarlarsa tüm param boşa gidebilir.Yardımlarınızı bekliyorum. :)

Alırken telefon numarası soruyor mu? Çünkü Rusya ile girersem Rusya tlf ya da Arjantin ile yaparsam Arjantin tlf soruyor. Her ikisi için de yeni hesap olusturdum. Arjantin 30 lira daha ucuza geliyor ama herkes Rusya ile alıyor. Hangisi daha güvenilir?
Ben Rusya ile aldığımda telefon sormadı. Arjantin daha ucuz ama ben de rehberi yapmadan önce bir sürü başka konuyu ve videoları incelemiştim hepsinde Rusya hesabı kullanılıyordu neden Arjantin değil bilmiyorum. Belki Arjantin'de sabit fiyat yoktur o zaman kur yüksektir. Tr hesabıyla almaya çalışırsanız da şuanki Euro'ya göre değişiyor fiyat.

Ben Rusya ile aldığımda telefon sormadı. Arjantin daha ucuz ama ben de rehberi yapmadan önce bir sürü başka konuyu ve videoları incelemiştim hepsinde Rusya hesabı kullanılıyordu neden Arjantin değil bilmiyorum. Belki Arjantin'de sabit fiyat yoktur o zaman kur yüksektir. Tr hesabıyla almaya çalışırsanız da şuanki Euro'ya göre değişiyor fiyat.
Tr konusunda sıkıntı yok.Hem rus hem arjantin hesabım var.Yeter ki alırken telefon numarası sormasında. :D
Ben Rusya ile aldığımda telefon sormadı. Arjantin daha ucuz ama ben de rehberi yapmadan önce bir sürü başka konuyu ve videoları incelemiştim hepsinde Rusya hesabı kullanılıyordu neden Arjantin değil bilmiyorum. Belki Arjantin'de sabit fiyat yoktur o zaman kur yüksektir. TR hesabıyla almaya çalışırsanız da Şu anki Euro'ya göre değişiyor fiyat.

Galiba eskiden sormuyordu. Artık soruyor diyenler var. Anca akşam deneyince anlayacağım.
Çoğu oyun için öyle bende Overwatch'u 70 TL'ye almıştım Arjantin en iyisi 2 yıldır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım

Arjantin olarak alırsam VPN'e gerek var mı?
Dostum kendi yaptığım rehbere göz atabilirsin:

Peki Arjantin ile alırken VPN'e gerek var mı?
Ama maalesef battlenet Mobile authenticator ı etkinleştirmeniz için Rusya telefon numarası gerekiyor. Hesabınız güvende olmuyor. İnşallah bende sorun yaşamam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı