CoD MW Ghost'u neden çok seviyorlar?

Havalı gözüktüğü içindir. Çocukken de bitirdim, son zamanlarda da bitirdim. Acayip abartılıyor. Instagram'da gezerken boş boş Ghost, Shepherd postları gördükçe deliriyorum. Daha derin karakterlerin öldüğü oyunlar var.

Havalı gözüktüğü içindir. Çocukken de bitirdim, son zamanlarda da bitirdim. Acayip abartılıyor. Instagram'da gezerken boş boş Ghost, Shepherd postları gördükçe deliriyorum. Daha derin karakterlerin öldüğü oyunlar var.
Kesinlikle örnek verecek olursam bana göre Sandman'in ölümü daha çok üzdü beni.

Çünkü kuru kafa maskesi var. En nefret ettiğim Call of Duty: Modern Warfare karakteridir kendisi, boş bir abartıdan ibaret. Sadece kuru kafa maskesi takıyor diye seviliyor.

MW2'de müzede, herkesi öldürür sadece Ghost'ları sağ bırakır sonra savaşırdım, ayrı bir nefretim var ona karşı.

Ben de çok abartıldığını düşünüyorum. Ghost'un bu kadar sevildiğini bilmeden oynamıştım ve öldüğünde de üzülmemiştim. Sadece biraz şaşırdım.

Ben nefret etmiyorum ama sevmiyorum da. Çok abartıldığını düşünüyorum sadece. Gerçekten üzücü şeylerden bir tanesi World at War'da yönettiğimiz Dimitri karakterinin Black Ops'ta Reznov'un gözünün önünde alman zehriyle öldürülmesidir.

Ben nefret etmiyorum ama sevmiyorum da. Çok abartıldığını düşünüyorum sadece. Gerçekten üzücü şeylerden bir tanesi World at War'da yönettiğimiz Dimitri karakterinin Black Ops'ta Reznov'un gözünün önünde alman zehriyle öldürülmesidir.
Aslında Reznov çoktan ... hadi neyse.

Ben nefret etmiyorum ama sevmiyorum da. Çok abartıldığını düşünüyorum sadece. Gerçekten üzücü şeylerden bir tanesi World at War'da yönettiğimiz Dimitri karakterinin Black Ops'ta Reznov'un gözünün önünde alman zehiriyle öldürülmesidir.
Ben Call of Duty oyunlarında kötü karakterleri seviyorum hep.

Call of Duty Modern Warfare 1'den Imran Zakhaev'i.
Shepherd'i ben de sevmiyorum.
Call of Duty Modern Warfare 3'ten Makarov'u 😍.

Black Ops 1'den Dragovich'i.
Black Ops 2'den DeFalco ve Raul Menendez'i 😍 .

Diğer kötü karakterler olmamış, sevdiklerim hep sağlam kötü karakterler zaten. Modern Warfare 2019'daki General'in adını bile hatırlamıyorum o kadar silik bir karakterdi.

Aslında reznov çoktan ... Hadi neyse.

Dostum Reznov'un çoktan ... olduğunu biliyorum. Spoiler belirtmeyi bilmiyorum. Yalnız o dediğim şey Reznov'un almanlara yaptığı operasyon sırasında oluyor. Sanırım Mason'un gördüğü hayalleri karıştırdın veya ben yanlış anladım.

Ben Call of Duty oyunlarında kötü karakterleri seviyorum hep.

Call of Duty Modern Warfare 1'den Imran Zakhaev'i.
Shepherd'i ben de sevmiyorum.
Call of Duty Modern Warfare 3'ten Makarov'u 😍.

Black Ops 1'den Dragovich'i.
Black Ops 2'den DeFalco ve Raul Menendez'i 😍 .

Diğer kötü karakterler olmamış, sevdiklerim hep sağlam kötü karakterler zaten. Modern Warfare 2019'daki General'in adını bile hatırlamıyorum o kadar silik bir karakterdi.
Saydıkların arasında bir tek Makarov'u seviyorum. Black Ops 2'yi henüz oynamadım. Makarov gerçekten kendine çok bağlıyor. Ekibinde olması gereken adam türü bence. Makarov dedin de No Russian geldi hemen aklıma :D

Geri
Yukarı