COD: MW Warzone Ekran sorunu

• Konuyu başlatan SCN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 6B

SCN

Kilopat
Yer
Antalya
Oyunu kapatıp açtığım zaman display ayarlarım bozuluyor. Fullscreen ve 1920x1080 yapıyorum, oyunu kapatıp açıyorum, tekrardan fullscreen borderless oluyor ve çözünürlüğüm düşüyor. ALT+TAB yaptığımda da Out Of Range hatası alıyorum.

Bu sorunları çoğu kişi yaşıyor (ben de dahil) oyun beta sürümünde olduğu için bunlar güncellemeyle düzeltilir diye düşünüyorum bir çözümü yok borderless olayının sanırım.

Oyuna bağlanırken optimum ayarları yapıyor oyun her defasında kendisi. Üst kısıma bakarsanız bağlanırken görürsünüz. Kapatma yolunu bulamadım ben de.

Oyuna bağlanırken optimum ayarları yapıyor oyun her defasında kendisi. Üst kısıma bakarsanız bağlanırken görürsünüz. Kapatma yolunu bulamadım ben de.

Bende optimize edilmiş olarak her şeyi Low'a çekip çözünürlüğü 1280x720 yapıyordu ilk gün. 2-3 gündür yapmıyor. High'da ve 1920x1080 fullscreen kalıyor.

İlk başta otomatik olarak tüm ayarlar yüksekte, çözünürlüğü 1800 küsür, borderless yapmıştı. Oyunu kapatıp açtığımda fullscreen'i borderless yapıyor ve çözünürlük değişiyor sadece. Diğer ayarlar bozulmuyor. Düzelir herhalde gelecek güncellemelerle.

arkadaş bende ekran konusunda sorunlar var ne yaptıysam çözemedim driverler güncel sistem sağlam ama şu pikselleşemeyi çözmedim diğerlerinde sadece droplar da ve silahlarda vs pikselleşme var bende yakın alan hariç her yerderde

amd radeon rx 5700xt
amd 5 3600x
16 gb ram
1 tb ssd

sistem bu şekilde
2020-03-17.png

arkadaş bende ekran konusunda sorunlar var ne yaptıysam çözemedim driverler güncel sistem sağlam ama şu pikselleşemeyi çözmedim diğerlerinde sadece droplar da ve silahlarda vs pikselleşme var bende yakın alan hariç her yerderde

amd radeon rx 5700xt
amd 5 3600x
16 gb ram
1 tb ssd

sistem bu şekilde Eki Görüntüle 516086
Render Resolution ayarı 100 olduğundan emin ol ve, anti aliasing ayarını yükselttin mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı