CoD MW2'de sahip olunan skinler MW3 çıktığında da kullanılabilir olacak mı?

emmartinedenrah

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Cihaz adı DESKTOP-HJ8SJ6U
İşlemci 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700H 2.70 GHz
RAM 16,0 GB
2023 Kasım'da çıkacak olan MW3 2000 TL olacakmış, o kadar skin açmak için uğraştık, bp aldık ama MW3 gelince bunlar çöp mü olacak, bilginiz var mı?

2023 Kasım'da çıkacak olan MW3 2000 TL olacakmış, o kadar skin açmak için uğraştık, bp aldık ama MW3 gelince bunlar çöp mü olacak, bilginiz var mı?

Hocam oyunu hiç oynamadım onu söyleyeyim ama bence aktarılmaz farklı bir oyun olarak çıkacak galiba. Güncelleme değil yani CS2 gib.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet skinleri alırken alt kısımda yazıyor zaten kırmızı yazı ile.
MW3'te kullanılabilir gibi bir şey.

Evet şimdi baktım hiç okumamışım orayı.

Hocam oyunu hiç oynamadım onu söyleyeyim ama bence aktarılmaz farklı bir oyun olarak çıkacak galiba. Güncelleme değil yani CS2 gib.
CS2'de tüm skinler aktarılıyor hocam, COD'da da aktarılacakmış.

MW3'ün kendisine özel Online modları olmayacak sanırım. MW3'ü sadece MW2 hikaye modunun devamı niteliğinde bir DLC gibi düşünebilirsin.

Hocam MP için yeni haritalardan ve oynanış mekaniklerinin değişikliklerinden bahsediliyor. Tam anlamadım neler olacak aslında. Online modları da oraya taşınacak bence.

Aynı oyunu her sene fırına verip verip her sene daha pahalıya çıkartıyorlar. Beş para etmez kusura bakmasın CoD'cular.

Hocam hikaye için haklı olabilirsin de MP modlarının bağımlısıyım oynayacak başka oyun bulamıyorum eş değerde. Eli mahkum vereceğim parayı.

Ayrıca; aynı fiyata veriyorlar hocam, bizim para değeri düşüyor. :D

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı