CoD MW3 hala Online oynayan var mı?

mehmetcbb

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PALIT GTX 1660 6GB

Intel Core i3 10100F

MSI H510M-K PRO

Kingston 2x16GB DDR4 RAM

240GB HP SSD

2TB Western Digital HDD
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar canım çok CoD MW3 Online oynamak istedi sizce şu an hala oynayan bir kitle var mıdır?

TR'de pek çoğu kişi hikayesini iyi bilse de, online kısmıyla pek ilgilenen olmamıştı maalesef. Yurtdışında çok popüler olduğu zamanlarda bile gerek co-op sunucuları, gerekse online sunucuları sürekli sorun çıkarıyordu. Anlık olarak oyuncu sayısı bu şekilde:
1680796184741.png

TR'de pek çoğu kişi hikayesini iyi bilse de, Online kısmıyla pek ilgilenen olmamıştı maalesef. Yurt dışında çok popüler olduğu zamanlarda bile gerek co-op sunucuları, gerekse Online sunucuları sürekli sorun çıkarıyordu. Anlık olarak oyuncu sayısı bu şekilde:
Eki Görüntüle 1729612

Peki bu sayılara göre oyunu almaya değer mi hikayesini eskiden korsanla 6 7 kere bitirmiştim.

Peki bu sayılara göre oyunu almaya değer mi hikayesini eskiden korsanla 6 7 kere bitirmiştim.
Sırf online için alacaksanız asla değmez, zaten CoD oyunları her zaman gereksiz pahalıya satılıyordu ülkemizde, hala da öyle. Hikayesini tekrardan bir hatırlayayım, nostalji yaparım derseniz ve Survival kısmıyla da ilgiliyseniz alınabilir ama multiplayer için önermem.

Sırf Online için alacaksanız asla değmez, zaten CoD oyunları her zaman gereksiz pahalıya satılıyordu ülkemizde, hala da öyle. Hikayesini tekrardan bir hatırlayayım, nostalji yaparım derseniz ve Survival kısmıyla da ilgiliyseniz alınabilir ama multiplayer için önermem.

Survival kısmını pek beğenmemiştim teşekkürler önerileriniz için arkadaşlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı