CoD MW3 ile seriye başlanır mı?

UlucKoreler

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bir arkadaşım bana Steam'de CoD MW3 hediye etti. Ama ben serinin ilk oyunlarını oynamdım. Direkt 3 oyunu oynarsam hikayeden bir şeyler kaçırır mıyım?

Arkadaşlar merhaba. Bir arkadaşım bana Steam'de CoD MW3 hediye etti. Ama ben serinin ilk oyunlarını oynamdım. Direkt 3 oyunu oynarsam hikayeden bir şeyler kaçırır mıyım?

Hocam isterseniz oynayın ama isterseniz MW2'den başlayabilirsiniz. Yada MW3'ü bitirdikten sonra 2 yi oynayabilirsiniz. Ben de MW3'ten başlayıp geriye doğru gittim, MW1'in hikayeye fazla bir katkısı yok diyebilirim.

Ben eskiden bilmediğimden dolayı sadece MW 3'ü oynamıştım. Hikayeden bir şey anlamadım. Boş boş oynadım gibi geldi. Anlaşılmaz ilk 2 oyunu oynamadan zaten.

İlk oyun Call of Duty 4 Modern Warfare
İkinci oyun COD Modern Warfare 2

Kaçırırsınız. Mutlaka 2'yi oynayın. İlkini de oynayın.

İlk oyun 2011'de geçiyor.

İkinci oyun başladığında 5 sene geçmiş oluyor yani 2016'da geçiyor. Üçüncü oyun tam ikinci oyunun bittiği yerden başlıyor.

Sırasıyla;
Call of Duty 4: Modern Warfare.
Call of Duty: Modern Warfare 2.
Call of Duty: Modern Warfare 3.

Kaçırırsın. Ve ilk iki oyunu kesinlikle tavsiye ederim. MW serisini 2 kere bitirdim favorim MW2 oldu. Tabii ki diğerleride çok güzel ama MW2'yi bayağı beğenmiştim. Yakın zamanda tekrar başlamayı düşünüyorum MW serisine.

Hocam isterseniz oynayın ama isterseniz MW2'den başlayabilirsiniz. Yada MW3'ü bitirdikten sonra 2 yi oynayabilirsiniz. Ben de MW3'ten başlayıp geriye doğru gittim, MW1'in hikayeye fazla bir katkısı yok diyebilirim.
MW1'de Imran Zakhaev'i kolundan yaraladığımızda Makarov ve Yuri arkadaki jiplerin içerisindeydi. Bunun hikayeye katkısı olacağını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı