CoD serisi hangi sıraya göre oynanmalı?

HAWKARD

Hectopat
RAM
8*2 3200 mHz
SSD veya HDD modeli
500 GB SSD
Ekran kartı
RX 6600 XT
Anakart
B-560 M-A PRO
İşlemci
i5-11400F
Arkadaşlar ilk defa CoD serisi oynadım ( Black Ops II ) aşırı sardı ve güzel oyunmuş. Bitirdikten sonra tüm serileri oynamayı düşünüyorum.
Sizce sıralamayı nasıl ve neye göre yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

CoD 2, Modern Warfare serisi baştan sona, world at war serisi baştan sona, Black Ops serisi baştan sona bitir diğer oyunlarına sonra da bakarsın.

Sıralamayı da bu şekilde yapıyorum o zaman hocam? Önce CoD 2 sonrasında MW, waw ve en son Black Ops serisi olarak. Doğru mu anladım?

Çıkış tarihine göre oynadım ben.

Ben de öyle mi yapsam diye düşünüp, oynayan arkadaşlara danışmak istemiştim iyi ki de danışmışım.

@oduncu_yılmaz'ın da dediği gibi oynayabilirsin. Zaten Modern Warfare ve Black Ops serisi dışında hepsi tek başına oyunlar onlarda: Ghosts, Advanced warfare ve ınfinite warfare. Seriler bitince bunlara da bakabilirsin.

Serilerin sırasını öğrendim, seriler bitince bu üçü arasından seçim yapacak olursanız peki?

Sıralamayı da bu şekilde yapıyorum o zaman hocam? Önce CoD 2 sonrasında MW, waw ve en son Black Ops serisi olarak. Doğru mu anladım?

Ben de öyle mi yapsam diye düşünüp, oynayan arkadaşlara danışmak istemiştim iyi ki de danışmışım.

Serilerin sırasını öğrendim, seriler bitince bu üçü arasından seçim yapacak olursanız peki?
O üçünün sırası pek önemli değil ama bence ilk ghost sonra advanced warfare oynayin. Çok önemli değil ama

Ghosts'u ilk çıktığı zamanlarda deneme imkanım olmuştu oda çok hoşuma gitmemişti açıkçası. AW ve IW şeklinde oynayabilirsin ben o şekilde oynamıştım. AW'den sonra IW çok farklı gelmişti bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı