CoD Warzone 2.0 sebepsiz perma ban

KrissVector

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte A320m-s2h
AMD Ryzen 3 3100
Sapphire Rx570 Nitro+ 8Gb
Gskill Ripjaws 16gb 3200mhz dual channel ram
Meslek
Otomotiv
Arkadaşlar öncelikle herkese selam.

Kısa bir zaman önce CoD Warzone 2 de sebepsiz kickler atılmaya başlandı. Oyun içi maç başlamadan önce aktif olmama rağmen keza aynı şekilde bazen oyun başladıktan sonrasında da aktif olmama rağmen inactivity deyip beni defalarca oyundan atmıştı. Dün arkadaşımla dereceli atarken bir anda beni permanantly ban yazısıyla falan oyundan banlandım. Ticket atmak için destek birimine ulaştığımda ban süresi 167 saat olarak gösteriyordu ve bu engellemeye geri dönüş yapamazsınız falan yazıyordu. Asla 3. parti yazılım kullanmadım yani hile açmadım. Sadece altta Discord ve kulaklığımı taktığım DualShock 4 Controllerin DS4 yazılım programı açıktı. Ama bunları ben sürekli kullanıyordum. Daha önceleri böyle bir şey hiç yaşamadım. Sebebi nedir bir bilen varsa yardımcı olsun.

Dipnot: Bundan da bir iki gün kadar önce Discord'dan ban yemiştim sonra kendi kendine düzelmişti.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    10 KB · Görüntüleme: 52
Perma değil 141 saat ban yemişsiniz.

Evet ama oyun içinde permanantly ban diye oyundan atıldım.

Perma değil 141 saat ban yemişsiniz.

Dostum bende görüyorum süreli ban yediğimi. Beni perma ban diye oyundan atıyor ve süreli veya süresiz fark etmez neden ban atıyor? Ben niye uygulamalardan ve oyunlardan ban yiyorum mesele bu? Bırak hile kullanmayı kimseyle konuşmuyorum küfürleşmiyorum bile.

Dostum bende görüyorum süreli ban yediğimi. Beni perma ban diye oyundan atıyor ve süreli veya süresiz fark etmez neden ban atıyor? Ben niye uygulamalardan ve oyunlardan ban yiyorum mesele bu? Bırak hile kullanmayı kimseyle konuşmuyorum küfürleşmiyorum bile.
Mail atmayı deneyebilirsiniz ama temporary yazıyor, oyun içi yazı yanlış olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı