CoD Warzone hep ücretsiz mi olacak?

İçimi dökeceğim ben Warzone'u çok seviyorum o oyun paralı olursa alamam. Popüler oyunları seviyorum yani o gidince de geriye kalan oyunlar da çok da tatmin edici oyunlar değil Fortnite belki Valorant LoL R6'de oynuyorum ancak bu oyunu çok seviyorum. Ayrıca bir diğer nedeni ise ileride yeni oyunlar çıkmaz diye korkuyorum o yüzden bu oyuna bağlı kaldım mesela PUBG gibi Fortnite gibi aniden bilinmedik bir firma oyun çıkarır mı çıkarmazmi bilmiyorum o yüzden yani kisacasi oyunsuz kalmak istemem ama ben bu konuda forumdan yardım istedim de forumdakiler mizah yaptı dalga geçti o yüzden kesin net bir yardım isteyemiyorum.
Her ne kadar oynayamasamda Warzone benim de sevdiğim bir oyun. CoD serisine aşığım. Diğer arkadaşların dediği gibi kimse ücretsiz bir oyunu ücretli yapmaz. Yaparsa bile toplayacağı tepkiden ötürü vaz geçer. İçiniz rahat olsun, iyi günler, iyi oyunlar.

Evet, büyük bir başarı elde etti ve böyle devam edecektir. Adamlar yeni çıkan Black Ops oyununa bile entegre ettiler.
Daha etmediler. 10 Aralık'ta entegre edecekler. Şimdilik Black Ops Cold War'daki operatörleri (Woods, Adler, Park vs.) kullanabiliyoruz.
Ayrıca bir oyun popüler olunca onu paralı yapmazlar. Ücretsizse ücretsiz olmaya devam eder. Ücretli ise ücretsiz yaparlar. Ya da ücretli ise gene ücretli olur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı