CoD Warzone ucretsiz mi olacak?

emın12

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Yeni çıkan CoD Warzone bir süreliğine mi ücretsiz, yoksa kurunca hep kalacak mı? Teşekkürler :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Sitesinde sorun yaşayan bir ben miyim? Alakasız yerlere yönlendirme yapıyor. İndirme bağlantısı çalışmıyor falan. Reklam engelleyici tarzı şeyleri de kapattım sonuç değişmedi.

Düzenleme: Mail aktivasyonunu yapmadığım için sitede erişimimi kısıtlamışlar, şimdi çözdüm.

Oyun multi mi single mi arkadaşlar? 83 gb indirmeye değer mi?
Sadece multiplayer tabanlı, zaten Battle Royale adı üstünde. İndirmeye değer. Diğer BR oyunları gibi değil, üstüne daha da kolay bir oynanış sunuyor. Siz sadece loot yapıyorsunuz ve kullanıyorsunuz. Yok envanter düzenleyeyim onu yapayım felan uğraşmıyorsunuz bile.

Sadece multiplayer tabanlı, zaten Battle royale adı üstünde. İndirmeye değer. Diğer BR oyunları gibi değil, üstüne daha da kolay bir oynanış sunuyor. Siz sadece loot yapıyorsunuz ve kullanıyorsunuz. Yok envanter düzenleyeyim onu yapayım falan uğraşmıyorsunuz bile.

Hiç incelemedigim için Battle royale mi degilmi bilgim yok maalesef forumda son günlerde başlığını sıkça gördüğüm için sorma gereği duydum bilgi için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı