CoD Warzone hep ücretsiz mi olacak?

Hocam oyun ücretsiz çıktı ve bu şekilde kalır. Oyunu oynayıp belirli bir seviyeye gelip hatta Battle Pass alan oyunculara gidip ücretli yapamazlar. Keyfinize bakın. Belki yeni çıkan oyunda da Warzone kısmı ücretsiz olabilir.

Niye bu kadar takıldınız anlamadım. Çok fazla mı para harcadınız oyuna? Bir açıklama falan arayacak kadar ne olmuş olabilir cidden merak ediyorum.

Niye bu kadar takıldınız anlamadım. Çok fazla mı para harcadınız oyuna? Bir açıklama falan arayacak kadar ne olmuş olabilir cidden merak ediyorum.

Hocam neden ısrarla açıklama yapıp yapmadıklarını soruyorsunuz? Eğer aklınızdakileri açıkça söylerseniz belki sizi tatmin edecek cevaplar gelebilir.

Hocam neden taktınız bu kadar?

İçimi dökeceğim ben Warzone'u çok seviyorum o oyun paralı olursa alamam. Popüler oyunları seviyorum yani o gidince de geriye kalan oyunlar da çok da tatmin edici oyunlar değil Fortnite belki Valorant LoL R6'de oynuyorum ancak bu oyunu çok seviyorum. Ayrıca bir diğer nedeni ise ileride yeni oyunlar çıkmaz diye korkuyorum o yüzden bu oyuna bağlı kaldım mesela PUBG gibi Fortnite gibi aniden bilinmedik bir firma oyun çıkarır mı çıkarmazmi bilmiyorum o yüzden yani kisacasi oyunsuz kalmak istemem ama ben bu konuda forumdan yardım istedim de forumdakiler mizah yaptı dalga geçti o yüzden kesin net bir yardım isteyemiyorum.

İçimi dökeceğim ben Warzone'u çok seviyorum o oyun paralı olursa alamam. Popüler oyunları seviyorum yani o gidince de geriye kalan oyunlar da çok da tatmin edici oyunlar değil Fortnite belki Valorant LoL R6'de oynuyorum ancak bu oyunu çok seviyorum. Ayrıca bir diğer nedeni ise ileride yeni oyunlar çıkmaz diye korkuyorum o yüzden bu oyuna bağlı kaldım mesela PUBG gibi Fortnite gibi aniden bilinmedik bir firma oyun çıkarır mı çıkarmaz mi bilmiyorum o yüzden yani kisacasi oyunsuz kalmak istemem ama ben bu konuda forumdan yardım istedim de forumdakiler mizah yaptı dalga geçti o yüzden kesin net bir yardım isteyemiyorum.
Hocam ben mizah yapmadım. Ama şunu bilin ki şu ana kadar bedava bir battle royale oyununun paralı hale getirildiği görülmemiş bir şey. Activision bu oyundan iyi kazanıyor, kendi ayağına sıkmaz bence.

Hocam ben mizah yapmadım. Ama şunu bilin ki şu ana kadar bedava bir Battle Royale oyununun paralı hale getirildiği görülmemiş bir şey. Activision bu oyundan iyi kazanıyor, kendi ayağına sıkmaz bence.

Size demedim zaten ben yardım istemiştim oyun çıkmaz diye korkuyordum adamın biri sonra Türkiye gelişmiyor diye falan şeyler dediler kötü oldum.

Size demedim zaten ben yardım istemiştim oyun çıkmaz diye korkuyordum adamın biri sonra Türkiye gelişmiyor diye falan şeyler dediler kötü oldum.
Hocam kesin bilgi Warzone ücretliye dönmez. Warzone oyun haberi yazarlığı yaptım aylar boyunca.

Geri
Yukarı