CoD Warzone inceleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Dinamik: Oyunun dinamikleri hiç eğlenceli değil. Dinamikler gerçekçi. Aşırı gerçekçi yaparken eğlenceyi kaçırmışlar.
Oynanış: Çok kötü bir oynanışı var. Diğer oyunlara göre çok kötü.
Hileler: Normal seviyede var. Bu yüzden oyuna bir olumsuz eleştiri yapamam. Çünkü her oyunda var.
Zorluk: Çok kolay. Sadece başka bir FPS oyununda 1 haftalık deneyim ile takımda 1. olabilirsiniz. Ama bu bir süreden sonra eğlenceyi 0'a indiriyor.
Battle Royale hissiyatı: Ölünce yeniden doğma, teke tek arena, hazırlık yerinde ölme vb. hissiyatın içine ediyor.
Telefon numarası zorunluluğu: Oyunu oynamak için telefon numarası lazım. Telefon numarası olmayan kişiler ailelerinden birinin izni ile onun tel no'sunu vermek zorunda.

Benim puanım: 1/10.
Oyunun her şeyi kötü. Oyunun bir umutla indirip hüsranla siliyorsunuz. Ama silerken canınız acıyor çünkü oyun 101 GB.

Dinamik: Oyunun dinamikleri hiç eğlenceli değil. Dinamikler gerçekçi. Aşırı gerçekçi yaparken eğlenceyi kaçırmışlar.
Oynanış: Çok kötü bir oynanışı var. Diğer oyunlara göre çok kötü.
Hileler: Normal seviyede var. Bu yüzden oyuna bir olumsuz eleştiri yapamam. Çünkü her oyunda var.
Zorluk: Çok kolay. Sadece başka bir FPS oyununda 1 haftalık deneyim ile takımda 1. olabilirsiniz. Ama bu bir süreden sonra eğlenceyi 0'a indiriyor.
Battle Royale hissiyatı: Ölünce yeniden doğma, teke tek arena, hazırlık yerinde ölme vb. hissiyatın içine ediyor.
Telefon numarası zorunluluğu: Oyunu oynamak için telefon numarası lazım. Telefon numarası olmayan kişiler ailelerinden birinin izni ile onun tel no'sunu vermek zorunda.

Benim puanım: 1/10.
Oyunun her şeyi kötü. Oyunun bir umutla indirip hüsranla siliyorsunuz. Ama silerken canınız acıyor çünkü oyun 101 GB.

Hocam çok fazla ön yargıyla yaklaşmışsınız gibi bir hissiyat aldım bence bir daha oynayın.

Katılmadığım bir inceleme. İlk başlarinda indirmiş biri olarak oyunun grafikleri çok kötü.(daha sonra ayarlayarak cözüldü). Oynaniş olarak vuruş hissiyatı gibi şeylerde gayet iyi. Araba ve helikopter mekaniklerini bir beğenmedim. Onun dışında combat ve gulag sistemi çok eğlenceli. Ve lens parlamalari baya iyi bir hava katmiş oyuna. Hile olarak çok karşılaşmadim cidden çok iyi sniperlar var. Ayrica oyunda equipment sistemide aşırı güzel.

Benim puanim 8/10.
Böyle bir şey yok.

Artik varmiş kanka onceden yoktu evet.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı