CoD Warzone inceleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beyler adamin üstüne gitmeyin belliki sevmemiş nedenleri vardir ama oyun cidden sağlam, oynanir.

Sen wolfteam ya da Zula oyna böyle bir oyuna bu tarz şeyleri yazabiliyorsan.

Dostum cidden senin gibi insanlara ne diyeceğimi bilmiyorum. Gerçek hayatı instagramla karıştırıyorsun.
%100 oyunsoft takip ediyorsun. o adamla dmden konuştum zulayla wolfteamı yada fortniteyi neden kötülediğini. SS bile atarım.

Dostum cidden senin gibi insanlara ne diyeceğimi bilmiyorum. Gerçek hayatı Instagram'la karıştırıyorsun.
%100 oyunsoft takip ediyorsun. O adamla dmden konuştum Zula'yla wolfteamı ya da Fortnite'yi neden kötülediğini. SS bile atarım.

Oyunsoft falan dediğini ilk defa duyuyorum. Instagram'dan da nefret ederim. Warzone'u da sezon 1'den beri oynuyorum şu anda piyasada modern savaş olarak en detaylı ve en gerçekçi oyun.

Oyunsoft falan dediğini ilk defa duyuyorum. Instagram'dan da nefret ederim. Warzone'u da sezon 1'den beri oynuyorum şu anda piyasada modern savaş olarak en detaylı ve en gerçekçi oyun.

Oyunsoft: Ünlü oyun mizah sayfası.
Senin sevdiğin oyunu sevmedi diye biriyle dalga geçmek.
IQ: 728365483945698976.

Haterları ortaya çıktı. Oyun çok seviliyor arkadaşlar. Siz sevmediğinizde activision batmıyor.

Amacım Activison'u batırmaktı nereden anladın kanka?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı