CoD Warzone İşlemci Kullanımı

Oyunda her ayar en yüksek sadece particle quality Low bir fotoğrafta Ray Tracing açtım ona rağmen değişmedi işlemci kullanımı sizce normal mi yoksa yanlış bir şey var mı? 1440P oynuyorum.

Cod değerler.png
cod değerler 2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
O CPU kullanımı değil, CPU1 kullanımı yani 1. çekirdek ayrıca CPU kullanımına takmanıza gerek de yok. 2700X işlemcim genel olarak %50-60 civarı çalışıyor. Ayarlar High, Low karışık. Ekran kartı 2070S.

Fps'nizi sabit kullanmadığınız için donanımınız verebileceği en yüksek performansa kadar çıkıyor buna bağlı olarak da fps ile orantılı olarak cpu kullanımınız da artıyor. Anlayacağınız görseldeki kullanımlar gayet normal.

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 aydır Warzone oynuyorum kenar yumuşatma ve doku orta gerisi Full düşük 1920X1080 fakat sistemim çok iyi değil ama kötü olmamasına rağmen düşük ayarlarda bile 50 55 arası FPS ile oynuyorum ve asıl sorum GTX 150 Ti, 8 GB tek RAM, ve i5 4 çekirdek 7400 GHz kullanıyorum ve ekran kartı kullanımı oyun içi %5,%10 civarı işlemci yüksek derecede kullanıyor bu durumun ve FPS'imin düşük olmasının sebebi nedir teşekkürler. <3

Yeni konular

Geri
Yukarı