CoD Warzone kaç GB yer kaplar?

-yunus-Emre

Hectopat
Bilgisayarımda tamı tamına 150 GB boş alan var. Call of Duty Warzone'u indirebilir miyim? Bazıları CoD Warzone ile birlikte Modern Warfare de iniyor ve 200 GB yer kaplıyor diyorlar. Ben sadece Warzone oynamak istiyorum. Bilenler cevaplarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Call of Duty Warzone'un minimum sistem gereksinimlerini şu şekilde listeleyebiliriz. Call of Duty war zone'un oyun boyutu 175 GB olarak karşımıza çıktı. Fakat sonradan gelebilecek olan güncellemeler ile birlikte, oyunun diskte kapladığı alanın daha da artabileceği son gelen haberler arasında. 4 oca 2021.

Bilgisayarımda tamı tamına 150 GB boş alan var. Call of Duty Warzone'u indirebilir miyim? Bazıları CoD Warzone ile birlikte Modern Warfare de iniyor ve 200 GB yer kaplıyor diyorlar. Ben sadece Warzone oynamak istiyorum. Bilenler cevaplarsa sevinirim.

Eğer satın aldıysanız iner aksi takdirde 85 GB yer kaplıyor.

Son düzenleme:
Şubattayız hocam.
Karantinanın zararları 1. Beyninizden eser kalmayabilir 2. Herkese karşı ön yargılı olursunuz 3. Asosyal olursunuz 4. Tecnophata 2 kat daha fazla bağlanırsınız.

Tamamdır hocam şu an iniyor 82 GB. Güncelleme çıkmazsa oynayabilirim inşallah.

Güncelleme çıksada 20 GB yerin kalana kadar bir şey olmaz ondan sonra Windows güncellemelerini durdurursan sana yer kalmaya devam eder. Sistemini yazarsan tahmini kaç FPS alacağını söyliyebilirim.

Güncelleme çıksada 20 GB yerin kalana kadar bir şey olmaz ondan sonra Windows güncellemelerini durdurursan sana yer kalmaya devam eder. Sistemini yazarsan tahmini kaç FPS alacağını söyliyebilirim.
Ekran kartı: Gigabyte GTX 1650 D6 OC Tek fan.
İşlemci: R3 3100 3.9 GHz.
RAM: XPG 8x2 16 GB 3000 MHz RAM.
Anakart: Gigabyte B450M S2H.
Monitör: 144 Hz monitör.
PSU: Corsair marka 550W+80.

Bu şekilde hocam.

Ekran kartı: Gigabyte GTX 1650 D6 OC tek fan.
İşlemci: R3 3100 3.9 GHz.
RAM: XPG 8x2 16 GB 3000 MHz RAM.
Anakart: Gigabyte B450M S2H.
Monitör: 144 Hz monitör.
PSU: Corsair marka 550w+80.

Bu şekilde hocam.

Ben çok benzer bir sistemde orta ayarlar 75 FPS alıyorum 60 FPS alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı