CoD Warzone keskinleştirmeyi %100 yapınca oyuna almıyor

Mekanik12345

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba abiler, dostlar. Benim sorunum CoD Warzone'da AMD'den keskinleştirmeyi 100'e çekince oyuna almaması. Ek olarak 80 yaptım, oyuna zar zor da olsa aldı ama çok fazla FPS kaybı yaşadım. Neden böyle oluyor? Eger açmazsam da adamları göremiyorum. Ayrıca ana menude bile FPS'im 30 40, çok tuhaf. İşlemcim Ryzen 2300X, 16 GB RAM, B450 anakart. Yardımlarınız için şimdiden sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba abiler, dostlar. Benim sorunum CoD Warzone'da AMD'den keskinleştirmeyi 100'e çekince oyuna almaması. Ek olarak 80 yaptım, oyuna zar zor da olsa aldı ama çok fazla FPS kaybı yaşadım. Neden böyle oluyor? Eger açmazsam da adamları göremiyorum. Ayrıca ana menude bile FPS'im 30 40, çok tuhaf. İşlemcim Ryzen 2300X, 16 GB RAM, B450 anakart. Yardımlarınız için şimdiden sağ olun.
Harici ekran kartı kullanmıyorsanız o FPS'ler normal. Keskinleştirme hakkında bir bilgim yok.

Harici ekran kartı kullanmıyorsanız o FPS'ler normal. Keskinleştirme hakkında bir bilgim yok.
2300X ile harici ekran karti kullanmayip nasil goruntu almayi dusunuyorsunuz?
Ekran kartinizi soylememissiniz.

2300X ile harici ekran karti kullanmayip nasil goruntu almayi dusunuyorsunuz?

Ekran kartinizi soylememissiniz.
rx 570

RX 570 yazmayı unutmuşum çok pardon :D
Benim de ana menüde FPS'im 30-40. oyunda çok garip hatalar var anlamış değilim. Bende MSI Afterburner açıkken Alt+Tab yapamıyordum oyun kapanıyordu.

Tam parası olana güzel oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı