Çözüldü COD Warzone oyundan atma sorunu (DEV ERROR 6068)

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vorplody

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Oyunu ilk indirdiğimde bir sorun yoktu. Sonradan oyun içi FPS göstergesi, ping değeri ve GPU sıcaklığı gibi ayarları açtıktan sonra bu hatayı almaya başladım. Attıktan sonra oyuna tekrar girmek istediğim zaman güvenli modda başlatma seçeneği çıkıyor. Güvenli modda sıkıntı olmuyor ama böyle bir oyunu 720P'de 50Hz'de oynamak çok can sıkıcı. Grafik ayarları en düşükte oluyor, sadece oyunu 1080P'ye ve 144Hz'e alıyorum o zaman oyundan atıyor. Aldığım hata da bu;
error.png

Son düzenleme:
Çözüm
Şu konuya göz atarsanız gerekli çözüm yolu bazı arkadaşlarda işe yaramış şuradan; CoD MW Warzone DEV ERROR 6068 hatası - Technopat Sosyal
Bu sefer de böyle bir hata aldım.
error1.png

Sorun çözüldü arkadaşlar. İşlemci ve belleklerde OC vardı. Stabil bir şekilde çalışıyor testlerini vs tamamen yapmıştım. BIOS'u sıfırlayıp her şeyi normal haline getirdiğim zaman sorun ortadan kalktı. Bu arada oyunu indirdikten sonra ilk açtığımda da sistemde OC yoktu BIOS güncellediğim için. Sanırım sistemde değişiklik olarak algılıyor ve o yüzden sorun çıkarıyor.
Şu konuya göz atarsanız gerekli çözüm yolu bazı arkadaşlarda işe yaramış şuradan; CoD MW Warzone DEV ERROR 6068 hatası - Technopat Sosyal
Bu sefer de böyle bir hata aldım.
error1.png

Sorun çözüldü arkadaşlar. İşlemci ve belleklerde OC vardı. Stabil bir şekilde çalışıyor testlerini vs tamamen yapmıştım. BIOS'u sıfırlayıp her şeyi normal haline getirdiğim zaman sorun ortadan kalktı. Bu arada oyunu indirdikten sonra ilk açtığımda da sistemde OC yoktu BIOS güncellediğim için. Sanırım sistemde değişiklik olarak algılıyor ve o yüzden sorun çıkarıyor.

Son düzenleme:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı