CoD Warzone ping yükseliyor

İşletim sistemi
Windows 10

Siberci07

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar

Öncelikle şunu belirtmek isterim sistemim oyunu rahatca oynatabilecek bir sistem.
Bendeki sorun şu herhangi bir rakip oyuncuyla yakınlaşınca pingim 120+ oluyor ve oynanamaz hale geliyor.
Normal şartlarda 35-70 arası ping alıyorum.

Merhabalar.

Öncelikle şunu belirtmek isterim sistemim oyunu rahatca oynatabilecek bir sistem.
Bendeki sorun şu herhangi bir rakip oyuncuyla yakınlaşınca pingim 120+ oluyor ve oynanamaz hale geliyor.
Normal şartlarda 35-70 arası ping alıyorum.

Sisteminin Ping'le alakası olmaz hocam internet sağlayıcısı veya oyunun sunucularından kaynaklı bir sorun olabilir.

Sisteminin Ping'le alakası olmaz hocam internet sağlayıcısı veya oyunun sunucularından kaynaklı bir sorun olabilir.
evet biliyorumda bazı kaynaklarda öyle belirtmişler sistemlede alakalı olabilir diye bende öylesine belirttim sadece. TTNET ile alakalı olsa bile genel bir ping sorunu yok birisiyle yakın mesafedeyken oluyor bu. onun dışında pingim yine normal.

Ben yerel Wireless sevis sağlayıcı kullnıyorum ve aynı sorun var diğer hiçbir oyunda sorun yok deneme amaçlı telefon imterneti ile denedim aynı sorun mevcut rakibin yanına gince ping 200-300'e fırlıyor.

Geri
Yukarı