CoD: Warzone sürekli büyük güncelleme alıyor mu?

P2W dediğiniz sistemle para vermeyenin para veren karşısında sürekli olarak ezilmesi gerekir. Yaklaşık 1-1, 5 senedir Warzone oynuyorum ve hiç para vermedim oyuna hiç de ezildiğimi hissetmedim. Diğer arkadaşın da dediği gibi ne yapmanız gerektiğini öğrenince 2-3 saat işi var silahların. Çoğu oyun gibi iyi oynayanın kazandığı bir oyun. Para verenler sadece zaman satın alıyor. Ayrıca verilen stg Battle Pass ile ücretsiz verildi ve öyle dediğiniz kadar da güçlü değildi. Geçen sezon MAC-10 favori silahımdı ve karşımda stg var diye hiç ezildiğim olmadı.

Dipnot: Şu an Vanguard'da ücretsiz erişim var. İsterseniz indirip "kolayca" silah kasabilirsiniz.

Grau acmak için ar ile 25 kez 1 dakikada 5 kill almak gerekiyor. Normal mod ile yapmak bayağı zor, belki plunder ile denenbilirdi ama normal MW defalarca F2play oldu hafta sonlari, 1 saat falan suruyor acmasi shipment haritasinda falan. Cok ekstrem bir ornek açıkçası.

Stg herkese geldi diye hatirliyorum Battle Pass olan. Butun attachmentlarin acik olmasina imkan yok 10 tane acik olabilir en fazla 1 Blueprint ile. Ki o Blueprint ile oynayip gada yerden lootlayip oynayip level atlatilabiliyordun o silaha.

Daha onceden Vanguard oynayanin tek avantaji ilk gunden istedigi silahi kullanabiliyordu cunku onceden oynayip, zaman harcayip level atlatmisti o silaha. Sen 3-4 gun sonra baslarsin Full loadout kullanmaya aradaki farki kapatmak için dogal olarak. Bu mu yani pay to Win? Kusura bakma ama pay to Win gormemissin sen.

Bizzat abimden biliyorum oynamayı bilmeme rağmen stg 44 Blueprint'i bütün attachmentleri takabiliyorduk sınır yoktu 2 saniyede adamı eritiyordu bana göre oyun kağıt üstünde değil ancak P2W oldu.

Hile varsa hiç başlamayayım CS:GO hilelerden valoyuda smurflerden bıraktım bir de P2W ve hile kaldıramam teşekkürler önerinin için.
Hile de P2W de yok merak etmeyin. Ayrıca sezon geçişlerinde geliyor sadece büyük güncellemeler. Ve depolamada bir artış olmuyor eskisinin yerine kurduğu için güncellemeyi.

500 GB SSD kullanıyorum. Warzone şu an kaç GB ve sürekli 5-6 -10 GB gibi güncellemeler alıyor mu?

• GTX 1650 Refresh.
  • 5ı 10. nesil 4.5 GHz işlemci.
  • 8x2 16 GB 2900 MHz RAM.
Bu sistemde rahat ve sürekli bir şey silmeden oynayabilir miyim?

Dostum beni ciddiye alma istiyorsan oyna oyun P2W falan değil hile zaten yok indir oyna sonuçta bot lobi yapan falan kalmadı kasarsın silahını oynarsın.
Haberin olsun şu anki Battle Pass'te verilen skin 30 metreden sonra görünmüyor ve halen patch gelmedi eğer indirdiysen görmediğin yerden ölürsen şaşırma dostum.

Son düzenleme:
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı