CoD Warzone takım arkadaşı

JohnConstantine

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Jerusalem
Heves edip oyuna yeni başlayacağım şu an indiriyor ve yarından itibaren oynarım. Daha önce Battle Royale oyunları çok oynadım (Apex legens, Fortnite, PUBG vs.)
Warzone oynamak isteyen olursa Discord'dan eklesin beni: Kaniel outis#6065

Yaş kaç? Bende bugün indirmeye koyucam. PUBG geçmişim var. FPS oyunlarınada aşinayım aim konusunda sıkıntı yaşamayacağımı düşünüyorum. Genelde yaşıtlarımla oynamayı severim ama kafamız uyuşursa yaş büyük olsa da oynarım.

Oyunu oynadım, oyun çok zor. Oyundan anlayan insanlar seni barındırmıyorlar bile. Yani ben bu kadar zor oyun görmedim. Oynadığımda çoğu kişinin profesyonel e-sporcu gibi oynamasından dolayı sildim.
Şu an Apex Legends oynuyorum.

Oyunu oynadım, oyun çok zor. Oyundan anlayan insanlar seni barındırmıyorlar bile. Yani ben bu kadar zor oyun görmedim. Oynadığımda çoğu kişinin profesyonel e-sporcu gibi oynamasından dolayı sildim.
Bu fazla abartılı, oyuna 1 hafta önce başladım şuan ilk 5e solo ve duoda girecek kadar öğrendim sadece lodaout ve perk gibi detayları öğrenmek yetiyor gerisi aim zaten.

Yaş kaç? Bende bugün indirmeye koyucam. PUBG geçmişim var. FPS oyunlarınada aşinayım aim konusunda sıkıntı yaşamayacağımı düşünüyorum. Genelde yaşıtlarımla oynamayı severim ama kafamız uyuşursa yaş büyük olsa da oynarım.

Yaşım 20 ama oynayacak kişinin yaşı önemli değil, kafa dengi eğlenmeyi bilen olsun yeter.

RDR2 Marvel avengers Forest oynuyorsun DC grubuna çekeyim.

Yakın zamanda EA Play aldım ve bir de FIFA 21 alacağım için bu ay başka ücretli oyun almayı düşünmüyorum maalesef.

Apex Legends beni baya zorlamıştı ama hep solo oynuyordum, Battlefield V oynuyorum bu sıralar, baya zorluyor beni, CoD Warzone'ye de hemen ayak uydururum diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı