CoD Warzone yüksek FPS kasma hissi

Undebah

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bu aralar yaşadığım sorun başlıkta bahsettiğim gibi Call of Duty Warzone oynuyorum. FPS değerlerim iyi genelde 75 85 arası alıyorum. Yer yer 90'a 100'e çıkıyor bina içlerinde. Lakin ekranı sağa sola çevirdiğimde bariz akıcı değil oyun. 1 hafta önce böyle değildi. 1 haftadır yaşıyorum bu sorunu. Monitörüm 75 Hz FreeSync bir monitör. Tavsiyesi olan varsa bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
O kadar biliyoruz kardeşim vsync açık olsa 80 fps nasıl görebilirim acaba 75 hz monitörde lütfen açıklamayı okup yazınız teşekkür ederim
Warzoneda Vsync açık bende .144 hz monitörüm var.150-160 a çıkıyor bazen? Oyun ayarlarında sıkıntı var.Warzone sorunu çok olan bi oyun.Bu yüzden her gün güncelleme geliyor.

Cevapların için teşekkür ederim kardeşim dediğin gibi diğer oyunlarda 150 fps bile alsam sıkıntı yokken warzonede böyle bi sıkıntı oluyor güncelleme bekliycez artık
Warzoneda Vsync açık bende .144 hz monitörüm var.150-160 a çıkıyor bazen? Oyun ayarlarında sıkıntı var.Warzone sorunu çok olan bi oyun.Bu yüzden her gün güncelleme geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı