Çöpe atılan kulaklık yüzünden okulda disipline verilir misiniz?

Kulaklığımın kablosu çıkmıştı, ben de daha işime yaramaz diye çöpe attım. Şimdi bunu görevliler görüp müdüre söylerse disiplin yer miyim?

Neden disipline gidesin ki? İnsanlık suçu falan değil ya artık işine yaramayan bir şeyi çöpe atmışsın. Herkesin yaptığı gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığımın kablosu çıkmıştı, ben de daha işime yaramaz diye çöpe attım. Şimdi bunu görevliler görüp müdüre söylerse disiplin yer miyim?

Meyve suyu, süt vb ürünleri içtikden sonra nasıl disipline gitmiyorsanız bunda da gitmezsiniz sıkıntı etmeyin.

Sabah kapınızdan sizi Özel Harekat bile alabilir.

Hayır, gitmezsin. O kulaklığın senin olduğu belli değil, kulaklığın tek başına bir vasfı olmadığı için yine bir ceza gerektirmez. Ayrıca hizmetlinin çöpün içini aramadığı sürece onu görmeyecektir. Korkmana gerek yok yani, böyle basit olaylardan disipline gitmezsin.

Bu kadar mantıksız bir soru daha görmedim hayatımda, neden disipline gidesin ki, işine artık yaramayacak bir şeyi çöpe atmışsın, düşüncene göre yediğimiz çikolatanın da kabuğunu atmamamız gerek çöpe?

Bu kadar mantıksız bir soru daha görmedim hayatımda, neden disipline gidesin ki, işine artık yaramayacak bir şeyi çöpe atmışsın, düşüncene göre yediğimiz çikolatanın da kabuğunu atmamamız gerek çöpe?
O soruya mantıksız bu soruya mantıksız demekten bir vazgeçin artık. Arkadaşın kafasına takılmış işte. Ancak konu sahibine tavsiyem böyle küçük şeyleri kafasına takmaması.

Bir şey olmaz hocam. Kulaklık kablosu C4 değil ki çöpe atınca ceza alacaksın.

Silivri başvurusu.jpeg

Geri
Yukarı