Çözüldü CS:GO Nova 4 hesap kaça satılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sedo2021

Decapat
CS:GO hesabımı satmak istiyorum fakat kaça satılır bilmiyorum.
Hesap:
2016 madalyası, 2019 madalyası, sadakat rozeti, 2020 madalyası var.
Nova 4.
Hesabın ilk sahibi değilim.
Hesapta The Forest var başka oyun yok.
1253 saat CS:GO.
3.7 yıllık.
Steam level 20.
574 win var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlarin laflarına bakmayın hesabınızı 200 tl'den aşağısına satmayın. Belirttiğiniz bilgilere göre bunu söylüyorum olumsuz bir durum (banlı oyun..) vs. yoksa diye.
Ben 40'a alırdım. Rankı yüksek hesaplar daha pahallı oluyor 1253 saate nasıl en azından kartal olamadınız anlayamadım.
Bence bu değişik bir mantık. Saat arttı diye rütbe yükselmek zorunda değil bence. Biz 5 arkadaş keyif için oyuna giriyoruz. Neredeyse 1000 saat oynanma var ama ortalamamız MG1 veya Nova 4 arasında değişiyor.

Bence bu değişik bir mantık. Saat arttı diye rütbe yükselmek zorunda değil bence. Biz 5 arkadaş keyif için oyuna giriyoruz. Neredeyse 1000 saat oynanma var ama ortalamamız MG1 veya Nova 4 arasında değişiyor.
Oyuncuya göre değişir siz 1000 saat boyunca rekabetçi oynadıysanız demeki FPS oyunlarını beceremiyorsunuz. Saat hesap satışlarında bir önem taşımıyor.

Eğer steam hesabının komple değerini öğrenmek istiyorsan bu siteye gir. Steam profilinin Url sini gir.

Şuan kimse CS için Steam hesabı almaz.
Zaten Nova 4 yüksek bir rank değil. Eskiden DMG idim 1,5 yıldır oyuna girmiyorum yine de keleş attı gerisini siz düşünün.
En fazla 40 o da şanslıysanız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı