Çözüldü Euro Truck Simulator 2 Windows 8 Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emrepalaz

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
fotoğrafçı
Merhaba. Ben de Windows 8 kullanmaya başladım. En çok sevdiğim oyunu oynayamıyorum. Euro Truck Simulator 2'yi yükledim ama açılışın sonunda uyarı verdi ve kapandı. Bunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Windows 8'i kurarken 64 veya 32 bit uyarısı görmedim. Direk yükleme yapıldı. Bilgisayarım özelliklerine baktığım zaman 32 bit işletim sisitemi, x64 bit tabanlı işlemci yazıyor.

Evet baştan kurdum sanırım uyumlulukla ilgili bir sorun yaşıyorum. Oyunu kurdum ve daha önceki save dosyalarımı belgelerimin içine attım. Oyun kurulduktan sonraki save dosyalarını silip kendi save dosyamı attım. Sorun bundan dolayı olabilirmi?

Oyunu sildim az sonra yüklerim. Teşekkürler ilginiz için.

- - - Güncellendi - - -

Sorunu çözdüm save dosyalarını yanlış kopyalama yapmışım. Teşekkürler...

Sorunun çözüldüğüne sevindim.

Peki oyun içerisinde hiç yağmur yağmıyor. İnternetten araştırdım game.sii dosyası ile alakalı yazılar var ama bende game.sii dosyası açılsada hiçbir yazı yok sadece tuhaf tuhaf karakterler var kod gibi birşeyler. Bunu nasıl çözdünüz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki oyun içerisinde hiç yağmur yağmıyor. İnternetten araştırdım game.sii dosyası ile alakalı yazılar var ama bende game.sii dosyası açılsada hiçbir yazı yok sadece tuhaf tuhaf karakterler var kod gibi birşeyler. Bunu nasıl çözdünüz?

Windows 8'de yağmamaya başladı yoksa önceden de yağmıyor muydu? Tavsiyem ETS2'nin resmi sitesinden son uptadeleri indirip kurman.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı