Çözüldü F310 Gamepad Autoaim sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

pesofcoys

Kilopat
Yer
TRabzon61
Daha fazla  
Meslek
Fen ve Teknoloji Öğretmeni
F310 gamepadım var fakat Fps ve Rpg oyunları işkenceye dönüyor. Autoaim denen anlık hedefe kilitlenme olayını nasıl yapacağım?
Enson Ac Blackflag oynuyordum. Analogla adama hedef alırken çektiğim kahırı allah bilir. Ancak bunu nizami yapa arkadaşlar var. Bu autoaim olayının püf noktası nedir? Bunu oyun hile olarakmı algılıyor? Hileyse oynamam daha iyi ama gamepadlar için kolaylaştırıcı bir özellikmiş bu. Autoaim rapidfire denilen olay hedefe kilitlenmekmiş. Bu bence hiledir. Autoaim olayının varsa ayarını yoksa nelere dikkat etmem gerektiğini merak ediyorum.

Xbox 360 windows emülatörü ile mevcut Gamepad' a xbox 360 gamepad özelliği verilebiliyor. Bir saniye altında bir tepkime ile anlık nişangah hedefe sabitleniyor. Herşey reflexlernize kalmış. Gamepad ile oyunlar başka keyifli tavsiye ederim.

1. Xbox windows için emülatörü indirin.
  2. Gamepadınız takılıyken emülatörü açın.
  3. Emulatör gamepadınıza uygun sürümü internetten indirmek isteyecek onay verin
  4. Options sekmesine gelin ve boş seçeneklere tik koyun komut işlemi açılacak işlem yapacak aldırmayın
  5. Kaydedin ve kapatın.
  6. Dosyaları oyunun kurulu olduğu dizine kopyalayın.
  7. Ben Metro 2033 de denedim akabinde Ac Blackflag da denedim sonra çok şükür dedim :neo:.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı