F310 gamepad alınır mı?

F310 değeri maksimum 300TL idir. Çakma Hadron kontrolcülerle tek farkı Logitech ismi olması. Xbox sertifikalı bir kontrolcü 850TL'ye satılırken niye F serisi bir çöpü alalım? 850 TL'ye 8BitDo Ultimate Wireless bulunmaz bir nimet. Eğer elimde olmasaydı kesinlikle alırdım.
8BitDo Ultimate Wireless bu nasıl hocam sıkıntı çıkarırmı ve şars USB kablosuylamı ediliyor

Hocam 300 TL ithalat parasını görmediniz mi?

Yine karlı durumda 150TL ithalat parası var. Daha önce bunun hakkında rehber yapmıştım. Almayın aldırmayın şu çöpleri. Sizde sorun çıkarmaması kronik sorunlu olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

1706369736054.png

8BitDo Ultimate Wireless bu nasıl hocam sıkıntı çıkarır mı ve şars USB kablosuylamı ediliyor.

Kalite konusunda şüpheniz olmasın. F serisinin 10 gömlek üstü bir gamepad. Ayrıca Wireless kontrolcü ile gelmesi büyük bir avantaj. Kendi içinde dahili pili var şarj ediyorsunuz. Şarjı rahat 10 saati görüyor.

Çok tşkr ederim hocam çok kararsız kalmıştım kimi f310 dıyo çok kararsız kalmıştım bu gamepadıda yeni duydum :)
Yine karlı durumda 150TL ithalat parası var. Daha önce bunun hakkında rehber yapmıştım. Almayın aldırmayın şu çöpleri. Sizde sorun çıkarmaması kronik sorunlu olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Eki Görüntüle 2098740

Kalite konusunda şüpheniz olmasın. F serisinin 10 gömlek üstü bir gamepad. Ayrıca Wireless kontrolcü ile gelmesi büyük bir avantaj. Kendi içinde dahili pili var şarj ediyorsunuz. Şarjı rahat 10 saati görüyor.
Kk

Çok teşekkür ederim hocam çok kararsız kalmıştım kimi F310 dıyor çok kararsız kalmıştım bu gamepadıda yeni duydum :)

Kk.

8BitDo Asya menşeli bir firma. Ülkemizde çok bilinmiyor yeni yeni giriş yaptılar. Değeri bilinmeyen ender firmalardan. Dediğim gibi kontrolcüleri Xbox sertifikalı. Xbox sertifikası bilgisayar ve Xbox konsolları için tam uyumlu anlamına geliyor.

8BitDo Asya menşeli bir firma. Ülkemizde çok bilinmiyor yeni yeni giriş yaptılar. Değeri bilinmeyen ender firmalardan. Dediğim gibi kontrolcüleri Xbox sertifikalı. Xbox sertifikası bilgisayar ve Xbox konsolları için tam uyumlu anlamına geliyor.

Dostum iyidir hoştur inanırım ama yıllardır F serisi kullanıyorum gerek ergonomi olarak gerekse sağlamlık olarak tuğla gibi cidden :D. Dediğim gibi ergonomisi dışında bana en ufak sorun çıkarmadı kaç kere düşürmeme rağmen. F serisini bu kadar aşağılamanızı anlayamadım yani.

F310'u kendim kullanıyorum ve sağlam olduğuna inanıyorum 8BitDo'yu ise bir tanıdığım kullanıyor ve o da memnun yani iki cihazda iyi diyebilirim ama tabii ki fiyat farkıyla beraber gelen bir kalite farkı da var.

Dostum iyidir hoştur inanırım ama yıllardır F serisi kullanıyorum gerek ergonomi olarak gerekse sağlamlık olarak tuğla gibi cidden :D. Dediğim gibi ergonomisi dışında bana en ufak sorun çıkarmadı kaç kere düşürmeme rağmen. F serisini bu kadar aşağılamanızı anlayamadım yani.

Sizde sorun yaratmaması kötü olmadığı anlamına gelmiyor. Kişisel tecrübelerle ürün önerilmez.

Geri
Yukarı