Çözüldü GTA 5 dosyalarını Epic Games'e taşıma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Hacen

Hectopat
Daha fazla  
Merhalar;
Öncelikle hepinize iyi akşamlar. Benim bir sorum olacak. Ben önceden GTA 5 yüklemiştim fakat GTA 5 7 günlüğüne bedava olunca dedim alayım. Ben bu 90 GB'ı tekrar indirmek zorunda mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
  • Steam -> Steamapps -> common -> Grand Theft Auto V klasörüne girip bütün dosyaları kopyalayın
  • Sonrasında Epic Games Launcherda Gta V'in yüklemesini başlatıp durdurun ki Epic Gamesin klasörüne yeni bir GTAV klasörü oluşsun.
  • Bunu yaptıktan sonra indirmeyi durdurup Epic Games Launcheri tamamen kapatıp önceden kopyalamış olduğumuz dosyaları Epic Games GTAV klasörünün içine atalım.
  • En son olarak Epic Games Launcher'i açıp indirmeyi başlatın burada dosyalar doğrulanıyor diyip hızınıza göre yaklaşık 5 - 10 dakika bekletip doğrulamayı bitirecek ve oyuna girebileceksiniz.
Ben böyle hallettim arkadaşlar.
İçlerinde çözüme kavuşan var mı? Varsa bana iletirsen sevinirim. Eğer çözüm yoksa bakmasının bir anlamı yok çünkü.
Diğer konularda düzgün bir çözüm yokken tekrar açılan konularda da çözümün olmayacağını düşündüğüm için böyle bir şey yazmayı düşündüm. Aynı şeyi deneyip farklı sonuç almayı düşünmek gibi geldi bana.

Adım adım:
  • Epic'te indirme işlemini başlatın.
  • Epic Games Launcher'ı kapatın. Simge durumuna gelebilir, Sistem Tepsisi altından da çıkış yapın.
  • C:\Program Files\Epic Games\GTAV\.egstore\bps\Install konumuna gidin.
  • GTA 5 dosyalarını buraya koyun.
  • Epic Games Launcher başlatın. GTA 5 dosyalarını tarayıp tespit etmeli.
Lütfen sonuçtan haberdar edin.

Adım adım:
  • Epic Games Launcher'ı kapatın. Simge durumuna gelebilir, Sistem Tepsisi altından da çıkış yapın.
Aynısını uyguladım fakat bu sefer de 188 GB dosya indirmeye başladı.

Çözüldü.

• Arkadaşlar Steam'de GTA 5'in yüklü olduğu klasörü kopyalayın ve Epic Games'in içine atın.
  • Sonra Steam dosyasında Grand theft Auto 5 olarak yazdığı için yeniden adlandırıp GTAV olarak değiştirin.
  • Sonra Epic Games'i açın ve kütüphaneden GTA 5'i yükle diyerek içinde GTA 5 olan Epic Games klasörünü seçin.
  • Doğrulanıyor %.... Doğrulama bitince güncelleme yapabilir ve sonrasında oynayabilir.

Adım adım:
  • Epic Games Launcher'ı kapatın. Simge durumuna gelebilir, sistem tepsisi altından da çıkış yapın.

Ben çözdüm fakat böyle değil.
Tam yazıyordum siz bunu atmışsınız.
GTA 5 klasörü oluşturup GTA dosyalarını içine attım. Epic Games'i çalıştırıp GTA 5'i yükle diyerek GTA 5 konumunu seçtim seçtim ve dosyaları doğruladı. Sonrasında ufak bir güncelleme ile oyun hazır.
Teşekkür ederim yardımcı olanlar için.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı