Çözüldü GTA 5 ERR_GEN_ZLIB_2 Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Fevzi05

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hata bu şekilde. Yardım ederseniz çok sevinicem. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedenini yukarıda yazdım doğru indirmemişsin o zaman.
Hocam indirmenin neresi yanlış olabilir? Download diyorsun otomatik indiriyor. Herkes mi yanlış indirdi? Hadi yanlış indirdik diyelim. Repair deyince de düzelmiyor. Az buz bir şey değil ki 60 gb tekrar indirmesi kaç gün sürüyor.

30 gblık kısmını gece tekrar indirmeye başladım. Bu sefer sorun çözülür umarım.

File-Upload.net - GTA5FileCheck_SHA1.exe Bunu indir. GTA V in kurulu olduğu klasörün içine at ve çalıştır. 10 dk sürüyor çalışması. Çalışırken üst sağda almanca olarak lütfen bekleyin yazıyor (bitte warten). Bitte warten yazısı gittiğinde yanında Hash NICHT korrekt! Yazan dosyasları klasörde bulup sil ve gta 5 launcherını yeniden başlat. Hatalı olduğu için sildiğin dosyayı yeniden yükleyecek. Yükledikten sonra sorun çözülüyor.

Screenshot_4.jpg

File-Upload.net - GTA5FileCheck_SHA1.exe Bunu indir. GTA V in kurulu olduğu klasörün içine at ve çalıştır. 10 dk sürüyor çalışması. Çalışırken üst sağda almanca olarak lütfen bekleyin yazıyor (bitte warten). Bitte warten yazısı gittiğinde yanında Hash NICHT korrekt! Yazan dosyasları klasörde bulup sil ve gta 5 launcherını yeniden başlat. Hatalı olduğu için sildiğin dosyayı yeniden yükleyecek. Yükledikten sonra sorun çözülüyor.

screenshot_4-jpg.62599

Hocam bu dediğini yapıyorum ama bende D:/Program Files/Rock.. burdan sonrası gözükmüyor programda. Hangi dosyayı silmem gerektiğini göremiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

Edit: Tamamdır, hallettim.

Nasıl gördün dostum dosya isimlerini bende de Rock.. diye kalıyor da. Yardımcı olursan makbule geçer.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı