GTA V [ERR_GEN_ZLIB_2] Hatası

Nevelo

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
[ERR_GEN_ZLIB_2] – Failed zlib call. Please reboot or reinstall the game.
Bu hatayı alıyorum oyunda Franklin'de (Belki başka karakterlerde de oluyordur.) iken ammunation'a giriyorum. Birden üstteki hatayı açıyor.

Ama bu nasıl olabilir 4 kere silmek ve yeniden indirmek zorunda kaldım
Bıktım ben bundan 60 gb az değil ki ...

Bilen yok mu bunu nasıl çözeceğimiz ile alakalı

Öncelikle kaynak: http://www.reddit.com/r...roblems_with_the_fubar/

Benim gibi, oyunun başlangıcında, mafya babasının psikoterapi seansı sonrası bir kaç saniye içinde oyunu çöken arkadaşlar şunları yapmalılar.

gta 5 wa - Album on Imgur

Adreste hem gerekli tool, hem de izahat var ama Türkçeleştireyim.

1- http://www.file-upload....FileCheck_SHA1.exe.html adresinden GTA V File Check dosyasını indiriyoruz. (Dosya temiz, müsterih olun)

2- Dosyayı Rockstar Games/GTA V klasörümüzün içine atıp çalıştırıyoruz.

3- Starte tuşuna basıyoruz (Arayüz Almanca)

4- Program dosyaların MD5'lerini kontrol ediyor, yani yanlış/eksik indirilmiş dosya var mı diye teker teker tarıyor.

5- Hemen bitti sanmayın, bir 5-10 dakikanızı alıyor. En son yanılmıyorsam "x64w.rpf" dosyasını da taradıktan sonra tarama bitiyor.

6- Şimdi karşısında tırıvırıcartcurt "...NICHT korrekte" yazan dosyaları kenara not ediyoruz. (Bende mesela GTAVLauncher.exe ile /update/x64/dlcpakcs/patchday1ng klasörünün altındaki dosya bozuktu)

7- Bu dosyaları bizzat siliyoruz ve RGSC'yi tekrar çalışıyoruz. RGSC sizin sildiğiniz dosyaları tekrar indiriyor, böylece sadece sorunlu dosyaların doğrusu tekrar yerine konulmuş oluyor.

8- Afiyet olsun.

Reddit'te Yapılmış Çözümdür. İyi Oyunlar...

GYb62r.jpg
PrisonBreak starte dedim ama neyi taradığını göremiyorum
Resimdeki gibi c program files dan sonrası gözükmüyor
programı genişletmeyi denedim

Modifiye yaptığım, araçlar kayboluyor. Bunun çözümünü bilen var mı? Arkadaşlar. Sigorta olayı var ama, online' da işe yarıyor. Hikaye modun' da bu konuda bilgisi olanlar, yardımcı olursa sevinirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı