Çözüldü iPhone 5 Youtube Videoları Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Burak Koçoğlu

Kilopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar. Başlıktada belirttiğim gibi İphone'den Youtube giriyorum açılıyor fakat bir video açtığımda ekran kararıyor ve sonra Youtube kapanıyor.
Not: Diğer cihazlarda sorunsuz olarak Youtube girebiliyorum.

Cihaz ve uygulamanın güncel olduğundan emin olun. Güncel ise eğer şunu deneyin: App Store'dan herhangi ücretsiz bir uygulama indirin (sonra isterseniz silebilirsiniz) ve YouTube uygulamasına tekrar girin. Bu yöntem "bazen" bu gibi sorunlara çözüm olabiliyor. Umarım düzelir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihaz ve uygulamanın güncel olduğundan emin olun. Güncel ise eğer şunu deneyin : App Store'dan herhangi ücretsiz bir uygulama indirin (sonra isterseniz silebilirsiniz) ve YouTube uygulamasına tekrar girin. Bu yöntem "bazen" bu gibi sorunlara çözüm olabiliyor. Umarım düzelir.
Tamam deneyeceğim. Yorumun için teşekkürler.

Cihaz ve uygulamanın güncel olduğundan emin olun. Güncel ise eğer şunu deneyin : App Store'dan herhangi ücretsiz bir uygulama indirin (sonra isterseniz silebilirsiniz) ve YouTube uygulamasına tekrar girin. Bu yöntem "bazen" bu gibi sorunlara çözüm olabiliyor. Umarım düzelir.
İşe yaramadı.

Kullandığınız internette youtube engelli olabilir mi? Farklı Wi-Fi ile denediniz mi? Çünkü böyle sorunlar genelde kullanılan internetten kaynaklanır.

Kullandığınız internette youtube engelli olabilir mi? Farklı Wi-Fi ile denediniz mi? Çünkü böyle sorunlar genelde kullanılan internetten kaynaklanır.
Farklı cihazlarda girebiliyor.

Arkadaşlar yeni güncelleme gelmiş. Bende güncelledim. Bu sefer video açılıyor fakat çark hep dönüyor. Öylece kalıyor. iTube'den de müzik dinleyemiyorum. Safariden ise bazı videoları izleyebiliyorum.

Sizin birden fazla sorununuz var gibi görünüyor. Yaptığınız hiçbir çözüm fayda etmiyorsa yerinizde olsam cihazın yedeğini alıp sıfırlarım. En temizi :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı