Çözüldü iPhone 5 Youtube Videoları Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Sizin birden fazla sorununuz var gibi görünüyor. Yaptığınız hiçbir çözüm fayda etmiyorsa yerinizde olsam cihazın yedeğini alıp sıfırlarım. En temizi :)
Yedeği nasıl alıcam? Özelliklede rehber yedeğini.

Cihazda jb var. Bu sebepten olabilir mi?

Modeme reset attım düzelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazın yedeğini itunes programıyla alıyoruz. Varsa itunes programıyla yedeğini alın yoksa alttaki linkten itunes indirin.
Apple - iTunes'u Hemen İndirin
Sıfırlamak için normalde Iphone menüsünden Ayarlar/Genel/Sıfırla kısmından sıfırlama yapabiliyoruz fakat sizde Jailbreak kurulu olduğu için program yardımıyla sıfırlama yapmak gerekiyor. Onun içinde alttaki vermiş olduğum rehberi dikkatli izlerseniz cihazı başarılı bir şekilde sıfırlamış olacaksınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu işlemler bittikten sonra cihazı tekrar bilgisayara bağlayıp itunes programından geri yükleme yaparak dosyalarınızı geri yükleyiniz.

O zaman şöyle yapalım. Siz telefonunuzla farklı bir ağa bağlanıp Youtube a girmeyi deneyin. Eğer giriyorsa sorunun sizin ağınızla alakalı olduğunu anlamış oluruz ve bunun üzerine çözüm üretmeye çalışırız.

Bende de iPhone 5s var aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Evde 5 cihaz var[Samsung(Android), iPhone 5S, 3 tane de windows bilgisayar] iPhone 5s hariç hepsi girebiliyor. Kardeşim whatsappı da bir dener misin? Mesajların 5 6 saniye geç mi gidiyor diye. Sıkıntı kesinlikle Wifi da değil onu belirtiyim. Steam'den indirme yaparken indirme hızım daha dün 2.8mb/s idi. Jail break ile de alakası yok. Sorunun çözülmesini bende istiyorum.(yazı biraz karışık oldu)

Bende JB ile kullanıyorum ancak öyle bir sıkıntı yok. Youtube uygulaması silin. Daha sonra Home tuşu ve kilit tuşuna birden basılı tutun. Ekran kararınca Home tuşunu bırakın ve Apple logosu gelene kadar kilit tuşuna basılı tutun. Tekrardan Youtube'yi yükleyin. Eğer olmazsa DNS ayarlarını kontrol edin. Son çare olarakta yedekleyip 8.3'e restore edin.

@Silinen üye öncellikle annemin telefonu olduğu için uzun zamandır kullanmıyordum sizin yorumunuzdan sonra baktım ve düzelmiş. Galiba 3 Mayıs'ta gelen güncelleme ile çözüldü. Güncellemediyseniz siz de güncelleyin.
Olmazsa @BlackBurn arkadaşın dediğini yapın.

@BlackBurn yardımınız için teşekkürler fakat sorun çözüldü. Konu kilit.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı