Çözüldü iPhone 5 Youtube Videoları Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bende de iPhone 5s var aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Evde 5 cihaz var[Samsung(Android), iPhone 5S, 3 tane de windows bilgisayar] iPhone 5s hariç hepsi girebiliyor. Kardeşim whatsappı da bir dener misin? Mesajların 5 6 saniye geç mi gidiyor diye. Sıkıntı kesinlikle Wifi da değil onu belirtiyim. Steam'den indirme yaparken indirme hızım daha dün 2.8mb/s idi. Jail break ile de alakası yok. Sorunun çözülmesini bende istiyorum.(yazı biraz karışık oldu)

Bende de 5S var.

Evet arkadaşlar. Başlıktada belirttiğim gibi İphone'den Youtube giriyorum açılıyor fakat bir video açtığımda ekran kararıyor ve sonra Youtube kapanıyor.
Not: Diğer cihazlarda sorunsuz olarak Youtube girebiliyorum.

Bende şöyle bişey var: YouTube'a sorunsuz giriyor fakat bir iki videodan sonra Google Apps hesabı istiyor. Nedir bu neden böyle alakasız bir şey istiyor benden bu aygıt?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı