Çözüldü iSafe virüsünü kaldırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hakkibey

Hectopat
Daha fazla  
Kaldırmaya veya durdurmaya çalıştığımda hata veriyor. Başlangıçta açılmasın diye bir çok yol denedim otamatik açılıyor, ne denetim masasından kaldırılıyor ne unlocker gibi programlar kaldırıyor. Birden fazla antivirüsle denedim olmuyor.
Program açılmıyorda, orda öyle günlerdir çalışıyor.
Çözemedim.
Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Ekran Alı5ntısı.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Yönetici olduğunuzdan emin misiniz? Yetkiniz olmadığı için yapamıyorsunuz.

Yac Antivirus olarak da geçer. FakeAV olmasına karşın bazı özel nedenlerden (!) dolayı güvenli olarak tanımlarlar ve antivirus yazılımları veritabanına eklemez. Silme işlemi biraz zahmetlidir. Kayıt defterinden ve dizinlerden silme işlemi de biraz karışıktır. Çünkü dosya isimlerini rastgele yapmataları. Yani şu dosyayı sil diyemeyiz. Live CD ile ilgili dizinleri silmeye çalışın.

Şayet çözemezseniz belirtin uzaktan bağlanarak yardımcı olalım.

Yac Antivirus olarak da geçer. FakeAV olmasına karşın bazı özel nedenlerden (!) dolayı güvenli olarak tanımlarlar ve antivirus yazılımları veritabanına eklemez. Silme işlemi biraz zahmetlidir. Kayıt defterinden ve dizinlerden silme işlemi de biraz karışıktır. Çünkü dosya isimlerini rastgele yapmataları. Yani şu dosyayı sil diyemeyiz. Live CD ile ilgili dizinleri silmeye çalışın.

Şayet çözemezseniz belirtin uzaktan bağlanarak yardımcı olalım.

Aynen hocam ben bu yazılımı temizlik için yüklemiştim. Şimdi en büyük pisliği kendi yaratıyor, ben baya uğraştım çözemedim, siz yardımcı olursanız makbule geçer. Ben size mesaj atamadım siz bana ulaşın lütfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı