W32.Ramnit virüsünü kaldırma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşe yaramazsa son çare dediğiniz gibi format atmak.

Güçlü Virüs Programı Örneği: Norton

Her kafadan bir çözüm önerisi, çoğu yanlış ve daha çok içine eden çözümler.
İlk olarak Nortonla taratacaktın virüs varsa silebilirdin. Bundan sonra Norton'u kaldırıp Kaspersky ile tama yapacaktın. Malwarebyte ve diğer çözümler daha çok içine batırı o virüsü.
Modem'e bulaşıyor, virüsü Kaspersky ile doğru şekilde tarama ve silme ile silip sonra modeme reset atmak çoğunlukla yetecektir.

Kaspersky Rescue Disk'i USB Bellekten Çalıştırın
İster CD'ye yaz, istersen USB'ye bilgisayarını tara.
Usb'yi boot ediyorum fakat görmüyor, her türlü windows'u başlatıyor. Sadece usb'yi başlatmayı ayarladığımda ise resetleyince Asus ekranı gidiyor boot edemiyor, yine bios'a geliyor.
Her kafadan bir çözüm önerisi, çoğu yanlış ve daha çok içine eden çözümler.
İlk olarak Nortonla taratacaktın virüs varsa silebilirdin. Bundan sonra Norton'u kaldırıp Kaspersky ile tama yapacaktın. Malwarebyte ve diğer çözümler daha çok içine batırı o virüsü.
Modem'e bulaşıyor, virüsü Kaspersky ile doğru şekilde tarama ve silme ile silip sonra modeme reset atmak çoğunlukla yetecektir.
Peki ben ağdan attığım zaman virüs yine bulaşacaktır. Diğer bilgisayarımı da tarama yapmam gerekiyor o zaman. Virüs'ün bilgisayarın her tarafa bulaşmasını istemem. Son olarakta format atacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky ile yapamadım tarama ama sanırım virüs silindi şimdi format atacağım. Modemi resetleyeceğim bakalım ne olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1 format attım. Virüs tamamen silindi. Konuyu kapatabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı