Çözüldü Laptop'u Bir Şekilde Bozmam Gerekiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
PC'nin fan çıkışlarına aseton dök :) Ondan sonra ekranı çatlat. MyDoom virüsünü yükle. Mişşin kompleyt :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Modası geçti ama belki işe yarayabilir. Chernobyl virüsü at o zaman donanımsal olarak işi bitirirsin.

Elinizde iyi kötü bir laptop var. Bozup ailenizi neden zora sokmaya çalışıyorsunuz? Para havadan gelmiyor, değil mi?

Arkadaşlar kusura bakmayın ama abuk subuk konular açmayın. Bu forum sorunları çözmek için var sorun yaratmak için değil.

Arkadaşlar ben size böyle yorumlar yapın diye mi konuyu açtım? Yardım edecek varsa zaten yoruma yazılar yazar... Benim ailemin durumu iyi ancak bilgisayar bozulana kadar bilgisayar almam diyor... Ne yapacaksın?

Valla şu yaşıma kadar laptop'unu bilerek bozmak isteyen bir seni gördüm kardeşim:)Rastladığım en ilginç konu baslığı bence:)

Ama ille de bozmak istiyorum dersen BIOS'a gir, işlemcinin ve ekran kartının güç ayarlarıyla oyna. Daha dogrusu voltajları yukselt. İşlemcin ve anakartın yansın, bitsin, kül olsun. En sağlam çözümü bu. Saygılar...

Bence uygun çaplı bir virüs bul.

Ayrıca BIOS'dan voltaj yükseltemezsiniz. Notebooklarda voltajın falan açık olduğunu sizden duyuyorum.

BIOS ayarlarını boz. Sisteme tonla trojan, keylogger at. Tamamdır. Fan tarafına aseton dök.

Biri laptop alamaz durumu yoktur ağlar, diğeri nasıl bozarım diye uğraşır.

BIOS ayarlarını boz. Sisteme tonla trojan, keylogger at. Tamamdır. Fan tarafına aseton dök.
Fan tarafına aseton dök diyorsunuz. Ben diyorum ki, garanti dışı kalmasın! Nasıl olacak?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı