Çözüldü Laptop'u Bir Şekilde Bozmam Gerekiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
BIOS güncel olduğu için kabul etmiyor. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Unlocker adında program var. İnternetten güncel sürümünü indirip kurun. Normalde silemediğiniz sistem dosyalarını rahatlıkla silebilirsiniz.

Laptop'ta kaliteli bir oyun aç. Ayarları ultra yap. Izgarayı tamamen bantla, hava cıkmasın. Laptop'u katledersin.

Yalnız virüs bulaştıracaksan da araştırıp bulaştır. Çünkü bazı virüsler sayesinde hırsızlar klavyede yazdığınız her kelimeyi ele geçirip hesaplarınızı, şifrelerinizi ele geçiriyorlar. En mantıklı yolu içini açıp birkaç kabloyu kesip kullanılmaz hale getirmek bence. Bu arada laptop markanız ve modeliniz nedir ?

Fan çıkışlarını bantlayarak bilgisayarı yakman mümkün olsa gerek.

Bilgisayarın markası Acer. Bozuldu, konu kapanabilir. Bantla ızgaraları kapattım, gittim BF4'ü açım, ultra yaptım ayarları ve battaniye ile sardım. Tam 13 dakikada pert. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Anlaşılan okullarda dini eğitim bayağı bir kötü. İsraf nedir? Günah nedir? Anlatılmamış size.
Kardeşim beni anlamıyorsunuz herhalde. Ya ben bozarım bozmam size ne? Mecbur bir durum var ki bozuyorum. Durduk yere bilgisayarı niye bozayım?

Kardeşim beni anlamıyorsunuz herhalde. Ya ben bozarım bozmam size ne? Mecbur bir durum var ki bozuyorum. Durduk yere bilgisayarı niye bozayım?
Açıklamışsınız mecburiyetinizi. Bozulmadan ailenizin PC almayacağını söylemişsiniz. Siz de bozmak istiyorsunuz. Bu israfa girer. Konuşarak derdini anlatsan daha iyi olur. Madem her fikre açık değilsin, olumsuz yorum aldığında sinirlenme.

Yiyiniz içiniz; fakat israf etmeyiniz! Çünkü Allâh isrâf edenleri sevmez.” (A'râf Suresi 7/31)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı